“Kardeşimle sabahtan akşama kadar voleybol oynardık”

Küçükçekmece Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında düzenlediği ‘’Başarı Ruhumuzda Var’’ adlı söyleşi de farklı branşlardan ünlü kadın sporcuları Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi’nde Küçükçekmecelilerle buluşturdu. Alanında ünlü isimler, kadınların spordaki rolüne dair ve onlara ilham olacak önemli açıklamalarda bulundu.

Damla Uğurtürk’ün moderatörlüğünü yaptığı söyleşiye, Eczacıbaşı Dynavit ve Milli Takım oyuncusu Saliha Şahin, Galatasaray Basketbol ve Milli Takım oyuncusu Merve Aydın, Galatasaray Kadın Futbol Takımı teknik direktörü Nurcan Çelik, Milli Karateci Serap Özçelik Arapoğlu gibi başarılı sporcular katıldı. Kadınların ve gençlerin büyük ilgi gösterdiği semineri Belediye Başkan Yardımcısı Sedat Özkan ve Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sedat Gazi de izledi.

Saliha Şahin: “Kardeşimle sabahtan akşama kadar voleybol oynardık”

Eczacıbaşı Dynavit ve A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncusu Saliha Şahin, düzenlenen etkinlikte; kardeşi Elif Şahin ile aynı takımda oynadığı için gururlandığını ifade ederek: ‘’Çocukluğumdan beri sabahtan akşama kadar kardeşimle voleybol oynardık. Şu an kardeşimle aynı takımdayız ve bu beni çok gururlandırıyor. Burada olmak çok gurur verici. Sizlerin alkışlarını, desteklerini görmek çok güzel; bizlere bu imkânı sağladığı için Küçükçekmece Belediyesi’ne çok teşekkür ediyorum.’’ dedi.

Haberi Paylaş

Comments are closed.