Koray Şahin imzayı attı

Bingöl’ün voleybol temsilcisi Solhan Spor, Sorgun Belediyespor ile yollarını ayıran orta oyuncu Koray Şahin ile sözleşme imzaladı.

Transfer sezonunun devam ettiği sürece eksik buldukları bölgelere transfer yapacaklarını anımsatan Bingöl Solhan Spor Kulübü Başkanı Ziya Sözen, şu açıklamalarda bulundu:
“Yeni sezona başlarken bazı mevkilerde sporcu eksiğimiz vardı. Transfer süreci henüz tamamlanmadığı için bizimde sporcu arayışlarımız devam ediyordu. Sorgun Belediyespor takımı ile yollarını ayıran Koray Şahin ile anlaştık. Sporcumuz bugün itibari ile takımla beraber çalışmalara başladı. Takımımızda tespit edilen pozitif test sonuçları nedeniyle 5 haftalık maç eksiğiyle bu hafta yeni hocamız ve yeni sporcumuzun katkılarıyla kaldığımız yerden devam edeceğiz. Yeniden bir aksaklığın olmamasını dileyerek kalan maçlarımızı yapmak istiyoruz. Sezonun kalan süresini bütün takımların sağlıklı bir şekilde geçirmesini diliyor, aşarılar diliyorum.”

KORAY ŞAHİN KİMDİR?

1993 Ankara doğumlu oyuncu voleybola SGK’da başladı. Bir yıl sonra Ziraat Bankası’na transfer olduktan sonra burada 6 sezon mücadele eden orta oyuncu Koray Şahin, 2020-21 sezonuna Sorgun Belediyespor’da başladı. Takımı ile yollarını ayırdıktan sonra Solhan Spor ile anlaştı.

Haberi Paylaş

Comments are closed.