Kupa koleksiyoncusu Karadeniz Ereğli

Karadeniz Ereğli’nin voleyboldaki tek temsilcisi Kdz.Ereğli Voleybol GSK İl Sezonunu 4 şampiyonluk  ve 1 ikincilik ile tamamladı.

27 Mart tarihinde yapılan final müsabakaları sonucunda Kdz.Ereğli, Yıldız Kızlar Kategorisinde MFA Zonguldak DSİ takımını 3-0, Koşabiliyorken Koş Büyük Erkekler kategorisinde ise Çaycuma takımını 3-1 yenerek 2 şampiyonluk daha kazandı. Yıldız Kızlarda oynadığı 6 maçı da 3-0 kazanan takım hiç set vermeyerek ayrı bir başarıya imza atmış oldu. Böylece bu sonuçlardan sonra Küçük Kızlar ve Genç Erkekler kategorilerinden sonra filede 2 şampiyonluk daha Kdz.Ereğli’ye gelmiş oldu.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre; Yıldız Kızlar 01-03 Nisan tarihlerinde Sakarya’da Yalova, Kocaeli, Sakarya ve Düzce Ekiplerine, Genç Erkekler 08-10 Nisan tarihlerinde Bartın’da Bartın , Karabük , Düzce ve Bolu ekiplerine, Küçük Kızlar ise 28-30 Nisan tarihlerinde Zonguldak (Muhtemelen Kdz.Ereğli’de) Bolu, Düzce, Karabük ve Bartın ekiplerine karşı grup müsabakalarında ilimizi temsil edecek.

Kulüp Bakanı Burçin Yürüten, “Bu sezon yaklaşık 50 tane kız ve erkek çocuğumuza lisanslı müsabaka yapma imkanı tanıdık. Ayrıca 80’e yakın spor okulunda oyuncularımız var. Ayrıca bu sene ilk defa düzenlenen Büyük Erkekler Ligi’nde bir çok veteran oyuncuya da müsabaka yaptırma şansımız oldu. Katıldığımız 5 kategorinin 4’ünde şampiyon, birinde ise ikinci olarak güzel bir başarı yakaladığımız düşünüyorum. Bu süreçte bize güvenen tüm ailelere, destek veren herkese, tüm yönetim kurulu üyelerine, tüm teknik ekibimize ve son olarak tüm oyuncularımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Bu yaptıklarımız daha bir başlangıç, yolumuz uzun daha nice başarılar kazanacağımıza inancımız sonsuz.” şeklinde görüşlerini iletti.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.