Mert Grup Sigorta’da isim değişikliği

Misli.com Sultanlar Ligi ekiplerinden Mert Grup Sigorta, 2022-2023 Sultanlar Ligi sezonunda SigortaShop ismiyle mücadele edeceklerini açıkladı.

Kulüpten yapılan açıklama şöyle:

Mert Grup Sigorta Kadın Voleybol Takımı olarak yola çıktığımız Sultanlar Ligi maceramıza önümüzdeki sezondan itibaren “SigortaShop Kadın Voleybol Kulübü” ismiyle devam ediyoruz. Voleybola hizmet anlayışıyla sürdürdüğümüz çalışmalar sonucunda kurduğumuz Mert Grup Sigorta Kadın Voleybol Takımı ve SigortaShop Kadın Voleybol Kulübü elde ettiği başarılar neticesinde oynadıkları liglerde şampiyon olarak bir üst lige çıkmıştı. Mert Grup Sigorta Kadın Voleybol Takımı’mız gelen şampiyonluğun ardından bu sezon Sultanlar Ligi’nde mücadele etti. Normal sezonu tamamlanan Sultanlar Ligi’nde oynadığı maçlarda voleybolseverleri heyecanlandıran ve lige renk katan takımımıza teşekkür ediyoruz.

Geçen sezon Voleybol Kadınlar 1.Ligi’nde isim sponsoru olduğumuz için karışıklığa sebep vermemek adına kullanmadığımız “SigortaShop Kadın Voleybol Kulübü” ismiyle Sultanlar Ligi’nde yolumuza devam edeceğimizi açıklamaktan mutluluk duyuyoruz.

Yeni sezonda SigortaShop Kadın Voleybol Kulübü’müze ve Sultanlar Ligi’nde mücadele edecek tüm takımlara başarılar diliyoruz.

Haberi Paylaş

Comments are closed.