Milas Belediyespor’dan 6 imza

TVF Erkekler 1.Lig’in iddialı ekiplerinden Milas Belediyespor, 2021-2022 sezonu transfer çalışmaları kapsamında 6 sporcu ile anlaşma sağladı.

Transfer edilen oyuncular şöyle;

Doruk Daioğlu; 2001 doğumlu olan ve libero mevkiinde oynayan sporcu daha önce Global Connect Travel Düzce ve Fenerbahçe HDI Sigorta formalarını giydi.

Baran Yılmaz; Beşiktaş altyapısında voleybola başlayan 2001 doğumlu pasör çaprazı, 1 Dünya Şampiyonluğu, 1 Balkan Şampiyonluğu ve birçok dereceye sahip. Milli takımda 30 kez forma giyen Baran Yılmaz, Beşiktaş, İBB ve Galatasaray’ın ardından yeni sezonda Milas Belediyespor formasını taşıyacak.

Furkan Bayındır; 2017-2020 yılları arasında da Milas Belediyespor forma giyen 1997 doğumlu orta oyuncu daha önce Şanlıurfa BBSK ve Altekma formalarını giymişti.

Mert Mutlu; Milas Belediyespor altyapısında yetişen ve İnegöl Belediyespor’da görev alan orta oyuncu Mert Mutlu, yeni sezonda da Milas Belediyespor forması giyecek.

Mehmet Ali Can Doğan; Milas Belediyespor 1996 doğumlu smaçör Mehmet Ali Can Doğan ile sözleşme yeniledi. Mehmet Ali Can Doğan kariyerinde Solhan Spor, Gümüşhane Torul Gençlik ve Hollanda Ligi’nde Draisma Dynamo takımlarının formalarının giymişti.

Celil Yavuz; 1990 doğumlu pasör, voleybola 1999 yılında Samsun DSİ ile başladı. 2017-2019 yılları arasında Milas Belediyespor formasını giyen sporcu ardından Hatay Büyükşehir Belediyespor ve Yeni Kızıltepe Spor takımlarında görev almıştı.

Haberi Paylaş

Comments are closed.