Nalan Ural: “Yeterli kadromuz mevcut”

Misli.com Sultanlar Ligi’nde İlbank ile oynanan erteleme maçının ardından Eczacıbaşı VitrA’da Takım menajeri Nalan Ural, ban antrenör Marco Motta ve oyunculardan Sladjana Mirkovic açıklamalarda bulundu.

Marco Motta:  “Bugün iyi servis atarak maç boyunca kontrolü elimizde tuttuk. Bu galibiyetten dolayı takımımı tebrik ederim.”

Nalan Ural: “Yılbaşından önceki erteleme maçlarımızdan birini tamamladık. Takımımızda sakatlıklar var, bu dönemin sakatlıkların iyileşmesi için önemli olacağını düşünüyoruz. Üst üste oynadığımız Şampiyonlar Ligi maçları sonrası, fiziksel olarak hazır olmadığımız bir dönemde Amerikalı oyuncularımızda, Chiaka’nın dizinde ve Jordan’ın omzunda bazı sakatlıklar oluştu. Bu nedenle diğer oyuncularımızla maçlarımıza devam ediyoruz, yeterli kadromuz da mevcut.”

Sladjana Mirkovic: “Sezon başından beri oyunumuza odaklanarak motivasyonumuzu hep yüksek tutmaya çalıştık. Erteleme maçlarımıza devam edeceğiz, Beşiktaş maçımızın ardından kısa bir yeni yıl aramız olacak. 2020’nin son deplasmanında galip gelmek bizim için önemliydi, arkadaşlarımı tebrik ediyorum.”

Haberi Paylaş

Comments are closed.