Naz Aydemir Akyol’dan yeni kitap

Fenerbahçe Opet ve A Milli Kadın Voleybol takımımızın ‘Son 10 yılın dünya çapında en iyi 100 voleybolcusu’ listesine adını yazdıran başarılı pasörü Naz Aydemir Akyol, 2017 yılında “Naz’dan Spora Pas” serisinin kendi deneyimlerinden yola çıkarak yeni bir Naz yarattığı ilk kitabı olan “3, 2, 1 Başla!” ismindeki çalışmasını spor yapmaya hevesli ve voleybola ilgi duyan minik okuyucuların beğenisine sunmuştu.

Naz’dan Spora Pas serisinin ikinci kitabı “İlk Maç Heyecanı” ise bugünlerde raflardaki yerini aldı. Yeni çalışmasının heyecanını yaşayan Naz Aydemir Akyol, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla serinin ikinci kitabının okuyucuların beğenisine sunulduğunu dile getirdi. “Yenilenmiş karakter çizimleri ile Naz’ın yeni maceralarının spor aşkı ve keyifle okunması dileğiyle.” notunu düşen Naz, okuyucuların özel imzalı kitaplara ise Akasya D&R mağazasından ulaşabileceğini belirtti.

“İlk Maç Heyecanı” isimli kitabın özeti:

“Her şey Naz’ın bir koşu yarışına katılmasıyla başladı. Bu yarışla birlikte içindeki spor aşkını keşfeden Naz bu kitapta bir okul gezisine katılıyor. Bu gezide bir voleybol takımını ziyaret ediyorlar ve Naz voleybolcu olmak istediğine karar veriyor. Tabii hem okul hem antrenmanlar… Bu iş hiç kolay değil. Peki Naz bütün bunların üstesinden gelmeyi nasıl başarıyor? Millî voleybolcumuz Naz Aydemir Akyol’un kendi hayatından yola çıkarak kaleme aldığı bu kitap, başarılı bir sporcu olmak isteyen okurlarımıza ışık tutacak.”

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.