“Oyuncularımın mücadele azmine çok teşekkür ediyorum”

Voleybol Erkekler 1.Ligi 11.hafta maçında Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor’u konuk eden Hatay Büyükşehir Belediyespor, rakibini 25-20, 23-25, 25-20, 25-20 setlerle 3-1 mağlup etti.

İki maç eksiği ile grubunda ikinci sırada yer alan Hatay Büyükşehir Belediyespor’un antrenörü Ahmet Çoban, bu başarıda en büyük payın oyuncularına ait olduğunu söyledi.

Ahmet Çoban şöyle konuştu:

“Bu hafta alınan galibiyet gerçekten çok değerli oldu. Bir taraftan sakatlıklar, bir taraftan covid-19 nedeniyle karantina sürecinin getirmiş olduğu olumsuzluklar takım düzeninde çok fazla değişiklik yapmamıza neden oldu. Bu süreçte oyuncularımın göstermiş olduğu dayanışma ve mücadele azmine çok teşekkür ediyorum. Çok fazla takımın yatırım yaptığı zor bir grupta başarı ile mücadele ediyoruz. Bunda en büyük pay oyuncularımın ve bizi hiç bir maçta yalnız bırakmayan Genel Menajerimiz Mesut Yılmaz ve Başkanımız Zekiye Barutçu Yiğitbaşı’na, her zaman desteğini bizden esirgemeyen Onursal Başkanımız ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Lütfi Savaş’a bu anlamda çok teşekkür ediyorum. Bu arada annesini kaybeden Onursal Başkanımız ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç. Dr. Lütfi Savaş’a takım olarak taziyelerimizi iletiyor ve sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun.”

Haberi Paylaş