Pasör Kaan Karadaş yeniden Silifke’de

Türkiye Voleybol Erkekler 2.Ligi takımlarından Kılıç Silifke İdman Yurdu yeni sezona oldukça iddialı bir takım kuruyor. Yeni sezonda Play-Off’u hedefleyen Kılıç Silifke İdman Yurdu Ankara’dan pasör Kaan Karadaş ile bir yıllık anlaşma sağladı.

Dinamik ve yetenekli bir kadro kurmak için titiz bir çalışma yaptıklarını dile getiren kulübün Başkan Yardımcısı Cemil Parlar, “Bu yıl ciddi yatırımlar yaparak hedefimize ulaşmak tek düşüncemiz. Silifke halkının desteği ile 1.Lige çıkmak istiyoruz. Önceliğimiz Play Off’a kalmak sonra finallerde sonuca gitmek. Bunun için kadromuzu oluşturuyoruz. Geçtiğimiz yıllarda formamızı giyen pasör Kaan Karadaş ile yeniden anlaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu.

Kılıç Silifke İdman Yurdu Antrenörü Eyüp Doğan 2020-2021 sezonunda güçlü bir kadro ile Play Off’a kalmanın planlarını yaptıklarını belirterek,” Bu yıl biz başarılı olmak için planlamalarımızı yapıyoruz. İyi bir kadro kurmak için titiz davranıyoruz. Hedefimiz kesinlikle 1. Lige çıkmak. Bize güvenenleri mahcup etmeyeceğiz” dedi.

Haberi Paylaş

Comments are closed.