Plaj Voleybolu Kulüpler Türkiye Şampiyonası takımları belli oldu

1-4 Temmuz 2021 tarihlerinde İzmir’in İnciraltı Spor Tesisleri’nde, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve TVF işbirliği ile kurulan yeni İzmir Plaj Voleybolu Merkezi’nde yapılacak Plaj Voleybolu Kulüpler Türkiye Şampiyonası’na katılacak takımlar belli oldu.

42 kulüpten toplam 80 takımın başvurduğu organizasyonda amatör ve profesyonel toplamda 161 sporcu mücadele edecek.

Yapılan kayıtlar sonucunda kategoriler ve takım listeleri aşağıdaki gibi oluşturulmuştur:

TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Türkiye Şampiyonası
Kadınlar – Açık (2’ye 2)
1 GÖZTEPE Spor Kulübü (Cansın Şurgun – Buse Dağdeviren)
2 ALTEKMA Spor Kulübü(Aleyna Vence – Buğra Eryıldız)
3 ANKARA ANADOLU VOLEYBOL Spor Kulübü (Hatice Kübra Özbek – Didem Alagöz)
4 GELİŞİM KOLEJİ Spor Kulübü(Nur Çuha – Yağmur Sefer Bay)
5 BURDUR MÜCADELE Spor Kulübü (Nesibe Bulut – Çilem Ünal)
6 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE Spor Kulübü (Melis Durası – Anna Kurshina)
7 FAHRETTİN ALTAY  Spor Kulübü (Öznur İssi – Sude Cenger)
Erkekler – Açık (2’ye 2)
1 İZMİR VENÜS Spor Kulübü (Tibet Turgut- Selim Bölüm)
2 ALTEKMA Spor Kulübü (Ertuğrul Gazi Metin – Maksym Kuzmin)
3 ANKARA ANADOLU VOLEYBOL Spor Kulübü (Burak Balıbey-Bilal Demiröz)
4 İZMİR DSİ Spor Kulübü (Berktup Eskiçeri – Zihni Türkay Taylan)
5 GENÇ ÖZGÜR Spor Kulübü (Alt Akın – Engin Energin)
6 DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL Spor Kulübü (Halil Çulha – Halil İbrahim Çevik)
7 ÖZATEŞ Spor Kulübü (Mehmet Alattin Eylik – Hossein Gangaraj)
8 ALANYA BELDİYE Spor Kulübü (Dündar Yıldırım – Deniz Fazulov)
9 ALANYA BELDİYE Spor Kulübü (Bahri H. Barış – Borak Pelenk)
10 TVF Spor Kulübü (Ayerk Necmi Güllük – Batuhan Kuru)
11 TVF Spor Kulübü (Sacit Kurt – Ahmet Can Tür)
12 İLKYILDIZ GENÇLİK Spor Kulübü (Aydın Polat Yıldız – Mustafa Ertekin)
12 BOĞAZİÇİ Spor Kulübü (Fatih Yaman-Mehmet Erdoğan)
13 BOĞAZİÇİ Spor Kulübü (Fatih Yaman-Mehmet Erdoğan)
U20 Erkekler (2’ye 2)
1 KARTAL ANADOLU Spor Kulübü (Tarık Gül – Batuhan Cengiz Atalay)
2 ANKARA ANADOLU VOLEYBOL Spor Kulübü (Uğurcan Pilatin – Mehmet Furkan Öksüz)
3 ALİBEYKÖY Spor Kulübü (Fıratcan Ülgen – Beratcan Ülgen)
4 KÖYCEĞİZ GÖL Gençlik ve Spor Kulübü (Mustafa Akyüz – Şaban Talha Erbaş)
5 TVF SPOR (Furkan Kaplan – Bahadır Kesgin)
6 KAYSERİ ŞAHİN Spor Kulübü (Ali Fırat – Erdoğan Berke Erci)
7 ARKAS  Spor Kulübü (Cem Çetinel – Rüzgar Uktay)
U20 Kızlar (2’ye 2)
1 TVF Spor Kulübü (Irmak Gökçen – Ece Özdemir)
2 İZMİR DSİ Spor Kulübü (İlayda Ertin – Yaren Gül Yalçın)
3 MUĞLA B.B GENÇLİK ve Spor Kulübü (Azra Mülazımoğlu – Nilsu Kıdıl)
4 BURDUR MÜCADELE Spor Kulübü (Başak Bakar – Dilek Kübra Karakuş)
5 İSTANBUL ANADOLU Spor Kulübü (Öykü Akdemiz – Hododi Ioana)
U18 Kızlar (2’ye 2)
1 KARTAL ANADOLU Spor Kulübü (Sudenaz Yılancı – Azra Çelik)
2 TVF Spor Kulübü (Naz Akyüz – Sanem Baş)
3 İSTANBUL ATEŞ Spor Kulübü (İrem Alara Akın – Asya Sudenaz Yıldız)
4 MUĞLA B.B GENÇLİK ve Spor Kulübü (Güln Cura – Defne Yücel)
5 BETA Spor Kulübü (Hilal Köse – Lara Sudenaz Bostancıoğlu)
6 BETA Spor Kulübü (Sıla Kolay – Asya Küçükyılmaz)
7 SAMSUN 15 TEMMUZ Spor Kulübü (Selin Aşıkoğlu – Zeynep Bora)
8 İSTANBUL ANADOLU Spor Kulübü   (Sude Ak – Alexis Bradatan)
9 İBRADI Spor Kulübü (Belinay Sarı – Ceren Evmez)
10 MUĞLA GAZİ AND.LİSESİ Gençlik ve. Spor Kulübü (Nehir Solak – Tutku Ekin Köseoğlu)
11 MUĞLA Spor Kulübü (Ceren Koralay – Ece Eğribozlu)
12 MUĞLA MENTEŞE MERKEZ BELDİYE Spor Kulübü  (Yağmur Naz İnal – Elif Şizden Civre)
13 FAHRETTİN ALTAY  Spor Kulübü (İncir Beril Alkış – Berra Eylül Şatafatlı)
U18 Erkekler (2’ye 2)
1 KARTAL ANADOLU Spor Kulübü (Aslan Uzlaştıran – Kadir Akyıldız)
2 VOLEYBOL DÜNYASI Spor Kulübü (Metehan Baytekin – Can Oy)
3 BEYLİKDÜZÜ BEYKENT Spor Kulübü (Nedim Nizami Baturalp  Turuncu – Efe Kestane)
U16 Kızlar (2’ye 2)
1 OLIMPIA 2023 Spor Kulübü (Didar Beril Boysan – Rumeysa Akçan)
2 KARTAL ANADOLU Spor Kulübü (Ekin Toprak – Nehir Ülker)
3 MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE Gençlik ve Spor Kulübü (Bahar Sarıçiçekler – Sıla Soydan)
4 BETA Spor Kulübü (Bengisu Kazazlar – Duru Şentürkün)
5 BETA Spor Kulübü (Senem Evrim Yetişen – Nehir Aras)
6 İLKYILDIZ Spor Kulübü (Cemre Yılmaz – Elçin Yiğiter)
7 İLKYILDIZ Spor Kulübü (Nisan Buse Kutal – Lara Kaçero)
8 FAHRETTİN ALTAY Spor Kulübü (İnci Beril Alkış – Berra Eylül Şatafatlı)
9 MUĞLA GAZİ ANADOLU LİSESİ Gençlik ve Spor Kulübü (Pınar Yakar – Nehir Gül)
10 MUĞLA SPOR Kulübü (Nisa Maden Dere – İlkim Tanrıvermiş)
11 MUĞLA MENTEŞE MERKEZ BELEDİYE SPOR (Helin Gündoğan – Ekin Ada Yıldırım)
U14 Kızlar (2’ye 2)
1 OLIMPIA 2023 Spor Kulübü (Irmak Yılmaz – Yağmur Naz Şipal)
2 KARTAL ANADOLU Spor Kulübü (Melis Didar Özkanca – Zeynep Genç)
3 İLKYILDIZ Spor Kulübü (Sudegül Yılmaz – Berre Özgü Ergüven)
4 ORTACA Gençlik ve Spor Kulübü (Begüm Zeynep Akçakaya – Nehir Oruz)
5 MUĞLA GAZİ ANADOLU LİSESİ Gençlik ve Spor Kulübü (Ece Naz Ayhan – Nehir Koç)
6 MUĞLA Spor Kulübü (Esila Melek Balkan – Nehir Işık)
7 MUĞLA MENTEŞE MERKEZ BELEDİYE  Spor Kulübü (Defne Daş – Elif Solak)
Veteranlar +35 Kadınlar (2’ye 2)
1 İLKYILDIZ Gençlik ve Spor Kulübü (Esen Yıldız – Sofiya Erdemil)
2 TORBALI BELEDİYE Gençlik ve Spor Kulübü  (Başak Bölüm – Çiğdem Nahum)
3 BAL Spor Kulübü (Burcu Pamukçu / Zeynep Vergili)
4 GÜNER KARAKAYA Spor Kulübü (Arzu Uzatöz / Çiğdem Kaplan)
5 REO ATİLLA Spor Kulübü Derneği (Tuğba Döğüşcü / Ayşin Gemalmaz)
Veteranlar +40 Erkekler (2’ye 2)
1 BOĞAZİÇİ Spor Kulübü (Fatih Yaman – Mehmet Erdoğan)
2 ÇENGELKÖY VOLEYBOL Spor Kulübü (Aydın Özyurt – Hilmi Genç)
3 KAAN Spor Kulübü (Emre Arslan – Hasan Hüseyin Er)
Veteranlar +40 Erkekler (4’e 4)
1 KAAN ATAŞEHİR Spor Kulübü (Cenk Rodoslu – Murat Abanoz – Serkan Kabataş)
2 KAAN Spor Kulübü (Emre Arslan – Hasan Hüseyin Er – Adil Çanakçı – İdris Erdem Acar)
3 ÖZATEŞ Spor Kulübü (Volkan Özfırat – Volkan Özakman – Sedat Özer – Murat Bozkurt – Ali İhsan Odabaşı)
4 ÇENGELKÖY VOLEYBOL Spor Kulübü (Aydın Özyurt – Hilmi Genç – Özkan Karatekin )
Veteranlar +50 Erkekler (2’ye 2)
1 BÜYÜKDERE Spor Kulübü (Ahmet Sulhan – Bülent Turan)
2 VOLEYBOL DÜNYASI Spor Kulübü (Bülent Kandemir – Özkan Karatekin)
3 ÖZATEŞ Spor Kulübü (Volkan Özfırat – Alattin Eyilik)
4 ÖZATEŞ Spor Kulübü (Volkan Özakman – Sedat Özer)
5 ÖZATEŞ Spor Kulübü (Murat Bozkurt – Ali İhsan Odabaşı)

 

Haberi Paylaş