“Play-off öncesi play-off tadında bir maç”

Alpaslan Endüstri Erkekler 1.Ligi’nin Bursa temsilcisi Hekimoğlu Global Connect Travel, pazar günü sahasında A Grubu lideri Rest Propert Alanya Belediyespor’u ağırlayacak.

17 maçta aldığı 17 galibiyet ile yenilgisiz olarak yoluna devam eden Alanya Belediyespor, grup lideri olarak Bursa’ya gelirken ev sahibi takım 14 galibiyet ile rakibinin sadece 3 puan gerisinde bulunuyor.

Hekimoğlu Global Connect Travel antrenörü Tolga Altıntaş, “Play-off öncesi play-off tadında bir maç. Kendi evimizde oynayacağımız bu maçta yenilgisiz devam eden Alanya Belediyespor takımını yenmek istiyoruz. Bunun için iyi hazırlandık. Oyuncularım ve teknik ekibim özverili bir şekilde çalıştı. Play-off yaklaşırken artan heyecan ve motivasyonun iki takım adına da sahaya yansıyacağını düşünüyorum. İki takımın da takviyeleri var ve bu seviyesi yüksek maçta güçlenen kadroların son provaları artık. Ligin bitimine 6 maç kaldı. Her maçın kaliteli geçeceğini, iyi bir hazırlık olacağını biliyoruz. Pazar günü maçtan olabilecek en iyi skorla ayrılacağımıza eminim.” açıklamasını yaptı.

Karşılaşma 20 Şubat, Pazar günü Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda saat 17:30’da başlayacak.

Haberi Paylaş

Comments are closed.