PTT Spor transfer sezonunu kapattı

Misli.com Sultanlar Ligi’ni geçtiğimiz sezon dokuzuncu sırada bitiren PTT Spor, 2021-2022 sezonu transfer çalışmalarını sonlandırdı.

Yeni sezon hazırlıklarına ve hedeflerine dair Voleybolunsesi’ne konuşan takım menajeri Burak Yamuç, hazırlıklara 26 Temmuz’da başlayacaklarını, Ağustos’ta iki haftalık bir kamp süreci geçireceklerini söyledi.

Yamuç, “PTT Spor’un yeni sezonda hedefi öncelikle ilk sekiz içerisinde yer almak. Yeni sezonda hem saha içinde hem saha dışında aktif bir kulüp olacağız.”

Transferleri ile ilgili olarak, “Gelecek sezon için transfer çalışmalarımızı tamamladık. Oluşan kadroyla iyi yerlere geleceğimize inanıyoruz” dedi.

PTT Spor iç transferde Ece Morova, Semra Özer, Merve Tanyel, Emiliya Dimitrova, Bahar Akbay, Nur Dilşad Kavas ve Simay Kurt ile sözleşme yeniledi.

Dış transferde ise Sıla Çalışkan, Amanda Campos, Helene Rousseaux, Çağla Erdem, Ceren Nur Domaç, İlayda Uçak, Buse Kaygısız’ı renklerine bağladı.

Teknik kadrosunu da koruyan PTT Spor, baş antrenör Mehmet Bedestenlioğlu, yardımcı antrenörler Berk Çanakçı ve Tolga Ateş ile yola devam ediyor. Ankara ekibi yardımcı antrenör olarak Denislav Mitkov Dimitrov’u da kadrosuna kattı.

Transfer dosyası…

Haberi Paylaş

Comments are closed.