Rachael Adams voleybola veda etti

2016-2018 yılları arasında ülkemizde Eczacıbaşı ve 2021-2021 sezonunda da Aydın Büyükşehir Belediyespor giyen ABD’li olimpik atlet Rachael Adams, kişisel Instagram hesabından paylaştığı bir gönderiyle hayatında birtakım değişiklikler olduğunu açıkladı.

Geçtiğimiz sezon Brezilya Ligi ekiplerinden Osasco’da mücadele eden başarılı orta oyuncu, aktif voleybol kariyerini sonlandırarak eşiyle birlikte Japonya’ya taşındı. Japonya’daki yeni hayatında Adams, kadın sporcular için kendine güven mentorluğu ve zihinsel mentorluk yapacak.

Bu kariyer değişikliğinin temelli mi yoksa geçici bir süreliğine mi olacağını belirtmeyen Adams, açıklamasında: “Değişimler. Arada kalmışlık. Yeni sayfalar. Belirsizlik. Yeni başlangıçlar. Beni buralarda bulabilirsiniz! Şimdilerde tamamen değişiyorum. Yeni bir sayfa açmak heyecanlı ve korkunç ve bu normal!” ifadelerini kullandı.

Mentorluk:Daha deneyimli veya daha bilgili bir kişinin daha az deneyimli veya daha az bilgili bir kişiye rehberlik etmesine yardımcı olduğu bir ilişkidir.

Haberi Paylaş

Comments are closed.