“Rövanş maçı için son derece heyecanlıyız”

2021-2022 CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi yarı final ilk maçında Fenerbahçe Opet’i 3-1yenen Vakıfbank’ta pasör Cansu Özbay ve Amerikalı smaçör Michelle Bartsch-Hackley karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu.

Vakıfbank’ın günü 18 sayıyla tamamlayan ABD’li yıldızı Michelle Bartsch-Hackley, “Fenerbahçe Opet çok güçlü bir takım. Bu sezon çok kez karşılaştık ve bu maçın ne denli zorlu olacağını biliyorduk. Kazandığımız için çok mutluyum. Şimdi, sırada bizi daha da zorlu bir sınav bekliyor çünkü bu kez onların taraftarları önünde oynayacağız. O maç için de son derece heyecanlıyız” şeklinde konuştu.

Cansu Özbay: “Takım olarak kritik yerlerde, maç öncesinde planladıklarımızı maça yansıtmayı başardık” 

Vakıfbank’ın pasörü Cansu Özbay da karşılaşmanın zorluğuna değinirken; “Çok güçlü bir takıma karşı, çok zorlu bir maçı kazandık. Takım olarak kritik yerlerde, maç öncesinde planladıklarımızı maça yansıtmayı başardık. Rövanş maçı çok daha zor olacak. Biz, elimizden gelenin en iyisini yaparak o maçı da kazanmak istiyoruz” dedi.

Vakıfbank, rövanş karşılaşmasında 6 Nisan Çarşamba Fenerbahçe Opet’in konuğu olacak. 19.00’da başlayacak maçta sarı-siyahlıların 2 set kazanması final için yeterli olacak.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.