Sakarya Gelişimspor kongre yaptı

Deplasmanlı Bayanlar Voleybol 2. Ligi takımı Sakarya Gelişim Spor kulübünün seçimli olağan kongresi Şehri Mahal toplantı ve kongre salonunda yapıldı. Başkan Recep Karamehmet güven tazeledi tekrar başkanlığa seçildi. Seçimler sonucu yönetim kurulu ve denetim kurulu üyeleri de belli oldu. Kongreye katılanlar arasında misafir olarak bulunan 8 bayan, 3 erkek destekçi ise başvurularını tamamlayarak kulübe yeni üye oldular.

Destek çağrısı yaptı

Sakarya Gelişimspor kulübü başkanı Recep Karamehmet kongrede yaptığı konuşmada Voleybol severlerin desteğini istedi. Karamehmet şöyle konuştu; ”Alt yapısında 200 sultanı ile Sakarya Anadolu Lisesi, Fatih Meslek Lisesi spor salonlarında çalışmasının yanı sıra yakında Erenler İlçesinde açacağı şubesi ile Sakarya ve Türk Voleybolunda söz sahibi olmaya devam edecektir. Sakarya Voleybol severlerine sesleniyorum Sultanlarımız takım olarak desteklerinizi bekliyor, kendilerini sahiplenmenizi bekliyorlar, alt yapımızda çalışan sultanlarımız A takım formasını giyme hayali ile çalışıyor, bütün bunlar sizlerin desteği ile olur.”

Seçimler yapıldı

Tek liste ve açık oy ile yapılan seçimlerde göreve gelenlerin isimleri şöyle:
Yönetim kurulu: Başkan: Recep Karamehmet, Havva Özhelvacı, Turan Yılmaz, Sinan Koldaş, Atilla Eken, (Yedekler:  Ayşe Cicioğlu,  İlhan Sütlü, Ertan Özkaptan, Cihan Alemdaroğlu, Hakan Kaya).
Denetim kurulu: Hakan Korkmaz, İhsan Duruk, Selman Koray Hoşbay, ( Yedekler: Gizem Yıldırım Sungurlu, Eyüp Keser, Ahmet Uzun)

Haber: Suat Beyenal

 

 

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.