Sakarya Voleybol başladı

Voleybol 1.Lig’de yer alan Generali Sigorta Sakarya Voleybol yeni sezona merhaba dedi. Bu sezon batı grubunda yer alan takımda hedef Sultanlar Ligi…

Genarali Sigorta Sakarya Voleybol baş antrenör İdris Demir, antrenörler İlker Kadaş ve Enes Tekin gözetiminde yeni sezon için file önüne geldi. Sezonun ilk çalışmasında sultanlar 2 saat dur durak bilmeden istenilen tüm hareketleri başarı ile yaptılar.

Hedef hep aynı

Baş antrenör İdris Demir sultanlarda hedefin hep aynı olduğunu belirterek “Hedefimiz Sultanlar Ligi. Geçen sezon play-off’u kıl payı kaçırdık bu sezon tüm hesaplarımız her zaman olduğu gibi önce play-off sonrasında Sultanlar Ligi” dedi.

Bektaş: Kupayı istiyorum

Kulüp başkanı Ömer Bektaş sezon açılışında sultanlara yaptığı konuşmada bu sezon kupa istediğini belirterek; “Sezon sonu tüm yorgunluğumuzu bitirecek olan şampiyonluk kupasını istiyorum, sizler bunu yapabilecek deneyimdesiniz yeni sezonda başarılar bizim olsun” şeklinde konuştu.

İlk çalışma yapıldı

Elvan Alpar, Dilara Yılmaz, Buse Çetin, Müge Örencik, Betül Dinç, Ahsen Çakmak, Hale Nur Göktaş, Gizem Bayraktar, Zeynep Naz Şekerci, Şevval Acıbal, Ebru Özsemerci, Deniz Esinduy’ dan oluşan Generali Sigorta Sakarya Voleybol sultanları sezonun ilk çalışmasını Serdivan Sakarya spor salonunda gerçekleştirdi. İlk çalışma oldukça yorucu geçti, takımım sportif koordinatörü Erol Güdüloğlu antrenmanların haftanın 6 günü süreceğini belirterek Pazar günleri dinlenme yapacağız, lige iyi başlamak için çok çalışmak mecburiyetindeyiz” dedi.

Haber: Suat Beyenal

 

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş