Sakarya Voleybol beklemede

Voleybol Kadınlar 1. Ligi’nde mücadele eden Sakarya Voleybol takımı ligi 5.sırada bitirince Sultanlar Ligi’ne çıkacak mücadele olan Play-Off maçlarına katılamadı. Sakarya Voleybol kulübü başkanı Ömer Bektaş ise “Sezonu kapattık, yeni arayışlar içine girdik, şimdi bekliyoruz, Ramazan sonrası görüşmelerimiz olacak.” dedi.

Kendi yağımızla kavrulduk

Ömer Bektaş bu sezon çok büyük tecrübe kazandıklarını söyledi ve “Bizim Play-Offlara kalmamız işten bile değildi ancak beklediğimiz destek veya destekler gelmeyince kendi yağımızla kavrulduk, kısmet böyle imiş” şeklinde konuştu.

Bektaş tüm sezon boyunca kahramanlar gibi mücadele ettiler dediği baş antrenör İdris Demir, yardımcıları İlker Kadaş, Enes Tekin, koordinatör Erol Güdüloğlu ve oyunculara çok teşekkür etti.

Yeni görüşmeler var

Ömer Bektaş geçen sezonu Generali Sigorta sponsorluğunda kapattıklarını belirterek “Bu kez şimdiden yeni arayışlarımız var, görüşmelerimiz oluyor ancak dediğim gibi şu an beklemedeyiz. Ramazan ayı geçince görüşmelerimiz hızlanacak ve bizi Sultanlar Ligi’ne taşıyacak bir sponsor ile anlaşma yapacağız, hakkımızda hayırlısı olsun.” dedi ve Sakarya Voleybol İl temsilcisi Mehmet Akova ile tüm hakemlere teşekkür etti.

Haber: Suat Beyenal

 

 

Haberi Paylaş