Sigorta Shop’dan şok açıklama

Sigorta Shop, Sigorta Shop Kadınlar 1.Lig takımlarından Kalecik Belediyespor ile yapmış olduğu sponsorluk ilişkisini sonlandırdığını açıkladı.

Sigorta Shop’tan yapılan açıklama şöyle:

“Sigorta Shop olarak 2020-2021 sezonu öncesi Kalecik Bld. Kadın Voleybol Takımı ile büyük bir heyecan duyarak başlatmış olduğumuz sponsorluk ilişkisini üzülerek sonlandırmış bulunduğumuzu açıklıyoruz.

Bu süreçte üstümüze düşen yükümlülüklerinin tamamını zamanında ve eksiksiz biçimde, yüksek sorumluluk bilincimizle yerine getirdiğimizi tüm kamuoyunun bilmesini isteriz.

Ancak gelinen noktada gördüğümüz lüzum üzerine, sponsorluk ilişkimizi sona erdirme kararı aldığımızı saygıdeğer kamuoyuna duyururuz.

Sigorta Shop olarak sponsorluğunu üstlendiğimiz TVF 1.Lig’deki sponsorluğumuz tüm hızıyla sürecektir. TVF 2. Lig Kadınlar Ligi 4. Grup’ta yoluna namağlup lider olarak devam eden Mert Grup Sigorta takımımızla ise hedeflediğimiz şampiyonluğa sezon sonunda ulaşarak gelecek sezon Sigorta Shop Kadınlar 1. Lig’de yer alacağımıza olan inancımızı yinelemekle birlikte Sigorta Shop olarak Türk Sporuna olan sevdamız ve Türk Sporcusuna olan desteğimizin her zaman devam edeceğini tüm kamuoyuna saygılarımızla duyururuz.”

 

Haberi Paylaş

Comments are closed.