Sinan Barut: “Amacımız Bolunun Sultanlarını Sultanlar Ligi’ne taşımak”

Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1.Ligi ekiplerinden Bolu Belediyespor’da Kulüp Başkanı Sinan Barut, voleybol ve hentbolda son hafta alınan galibiyetlerle Bolu’ya bir nebze de olsa sevinç yaşatmayı başardıklarını belirtti.

Sinan Barut yaptığı açıklamada “Pandemi nedeniyle tüm zorluklara rağmen kulüp olarak hem voleybolda hem de hentbolda profesyonel liglerde mücadelemizi ediyoruz. İki ekibimizde beklediğimiz ve planladığımız gibi Bolu’ya güzel haberler güzel galibiyetler hediye ediyorlar. Amacımız voleybol takımımızı Sultanlar Ligi’ne, hentbol takımımızı Süper Lige taşımak. Yani branşlarındaki en üst liglerde Bolumuzun adını salonlarda ve tüm spor kamuoyunda duyurmak. Bu kapsam da hedeflerimize adım adım ilerliyoruz” dedi.

3 bin sporcusu olan Bolu Belediyespor’un Pandemi nedeniyle sınırlı branşlarda spor yaptırabildiğinin altını çizen Sinan Barut “Profesyonel ligler dışında virüs tedbirleri kapsamında yapabildiğimiz çeşitli spor branşlarında aktif durumdayız. Ancak gönlümüz ister ki lisanslı-lisansız 3 bin sporcumuzu salonlara sahalara pistlere oyun alanlarına alabilmek. Ancak bu günlerde alacağımız sıkı tedbirlerin ardından Koronavirüs’ten kurtularak o güzel günler gelecek, hep birlikte tüm Bolu’ya spor yaptıracağız. O günleri dört gözle bekliyoruz” dedi.

Barut ayrıca voleybol takımının haftayı dinlenerek geçireceğini, son iki maçını kazanan hentbol takımının ise Mudanya Belediyesi ile Bolu’da karşılaşacağını belirtti.

Haberi Paylaş

Comments are closed.