Solhan Spor’da teknik ekipte iki imza

Bingöl Solhan Spor Kulübü, başanterenörü Mehmet Şahin ile bir sezon daha anlaşmasından sonra takımın fizyoterapisti ve istatistik antrenörü ile de anlaşarak 2021-22 sezonunda da beraber çalışmak için el sıkıştılar.

AXA Sigorta Efeler Ligi takımlarından Bingöl Solhan Spor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Takımın 3 yıl çalıştırıcılığını yapan başantrenör Mehmet Şahin ile 4’üncü sezonda da anlaşarak yollarına devam eden Bingöl ekibi; 2020-21 sezonunda takımda görev alan iki isimle daha anlaştığını duyurdu.

Bingöl Solhan Spor Kulübü’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
“Pandemi sürecinin zor şartlarına rağmen hayat devam ediyor. Bizler de bu zor şartlara rağmen sorumluluğumuz gereği kulüp çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Başantrenörden sonra yine geçen yıl birlikte çalıştığımız iki arkadaşımız ile yolumuza devam edeceğiz. İstanbul Bilgi Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü mezunu olup Kasımpaşa Futbol Kulübü’nde ve 2019 yılında ülkemizde hazırlık kampı yapan Kuwait Milli U21 Voleybol ve U14–U15 Hentbol takımlarında Fizyoterapist olarak görev yapıp 2020-2021 Sezonunda Solhanspor’umuzda görev alan Berat Tekingündüz ile yeni sezon için anlaşmaya vardık. Bir de 2017-2018 sezonunda Kadınlar 1. Lig’de Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nde de görev yapıp Play off Finalleri heyecanı yaşayan, sonraki yıllarda da hem kadınlar hem de erkekler liginde istatistik antrenörü olarak çalışıp 2020-2021 Sezonunda Solhansporu’muzda İstatistik Antrenörü olarak görev yapan Okan Mert Gezer ile yeni sezonda da yolumuza devam edeceğiz. Kulübümüz ve fizyoterapistimiz ile İstatistik Antrenörümüz için hayırlı olmasını diliyoruz.”

 

Haberi Paylaş

Comments are closed.