“Son maça kadar elimizden gelen her şeyi yapacağız”

Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda oynanacak Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi Yarı Final etabı öncesi İstanbul Büyükşehir Belediyespor Başantrenörü Erdim Berber, lig etabını ve takımın son durumunu Voleybolun Sesi’ne değerlendirdi.

Yarı Final etabında yer alacakları için mutlu olduklarını ifade eden Erdim Berber: “Ligde normal sezonun son haftasına kadar mücadelemiz devam etti. Play-off’a katılmamız ligin son haftasında oynadığımız Generali Sigorta Sakarya Voleybol maçıyla neticelendi. Burada olduğumuz için mutluyuz, zor maçlar oynadık. Takımımı ve tüm teknik ekibimiz tebrik ediyorum. Herkes çok güzel mücadele etti.” şeklinde konuştu.

Play-off’un zorlu maçlara sahne olacağını belirten başarılı antrenör: “Burası play-off, herkes herkesle oynayacak. Tüm takımlar birbirini yenebilir, kısaca her şey olabilir. Kağıt üzerinde bakıldığında biraz daha zor bir grup gibi gözüküyor. Ama burada da son maça kadar elimizden gelen her şeyi yapacağız. Tüm takımlara başarılar diliyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1. Ligi A Grubu’nda normal sezonu dördüncü sırada tamamlayarak Yarı Final’e yükselen İstanbul Büyükşehir Belediyespor; 22-23-24 Mart’ta oynanacak Yarı Final etabının ilk gününde Muratpaşa Belediyespor, ikinci gününde Adam Voleybol ve üçüncü gününde Çukurova Belediyespor ile finale çıkma mücadelesi verecek.

Haberi Paylaş

Comments are closed.