Son şampiyon Ziraat Bankkart sezonu açtı

AXA Sigorta Efeler Ligi’nin son şampiyonu Ziraat Bankası Spor Kulübü’nün yöneticileri, teknik heyeti ve oyuncuları yeni sezon açılış yemeğinde bir araya geldi.

Ziraat Bankası Ulus Genel Müdürlük Yerleşkesi’nde gerçekleştirilen organizasyonda konuşan Ziraat Bankası Genel Müdürü ve Ziraat Bankası Spor Kulübü Başkanı Alpaslan Çakar, kazandıkları başarılardan dolayı büyük mutluluk ve gurur duyduklarını söyledi.

Yeni sezonun Türk voleybolu ve Ziraat Bankası’na başarı getirmesini dileyen Çakar, “41 yıldır Türk voleybolunun gelişimi ve başarısı için mücadele eden bir kulübüz. Ziraat Bankası bu toprakların gençlerine spor yaptırmayı ve voleybol eğitimi vererek onları gerçek bir profesyonel olarak yetiştirip voleybola kazandırmayı misyon edinmiştir.” dedi

Çakar, kulüp olarak en çok altyapıya yatırım yaptıklarını belirterek, “Kulübümüz yetiştirdiği genç yetenekleri A takıma oradan da milli takımlar seviyesine çıkartan bir takım. Bu katkımızı yıllardır sürdürüyoruz. Şu an AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden takımlardaki 19 oyuncu kulübümüz altyapısından yetişmiştir.” diye konuştu.

Yemek sonunda oyuncular yeni sezon için kulübün belirlemiş olduğu ‘’try everything’’ sloganını içeren tabloyu boyadı. Tablo boyama esnasında yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve sporcular arasında eğlenceli anlar yaşandı.

 

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.