Sorgun Belediyespor Kupa Voley maçlarına hazırlanıyor

AXA Sigorta Efeler Ligi takımlarından Yozgat temsilcisi Sorgun Belediyespor, 1-3 Ekim tarihleri arasında Ankara’da oynanacak olan AXA Sigorta Kupa Voley maçlarına hazırlanıyor.

Sorgun Belediyespor Kulübü Başkanı Ergin Gül yaptığı açıklamada, 1 Ağustos’ta sezon açılışını yaptıklarını ve o günden bu yana aralıksız çalıştıklarını belirtti.

Ukraynalı smaçör Tymofii Poluina’nın CEV Avrupa Şampiyonası nedeniyle takıma yeni katıldığı bilgisini veren Gül “Sezon açılışını yaptığımız günden beri 6 maç oynadık ve bu maçlardan 4 galibiyet 2 yenilgi aldık. Evimizde ve Kayseri’de oynadığımız Develi Belediyespor maçlarını kazandık. Daha sonra Solhanspor tarafından organize edilen Anadolu Kaplanları Turnuvası’na katıldık. Burada Solhanspor, Yeni Kızıltepespor ve biz mücadele ettik. Turnuvada oynadığımız 4 karşılaşmadan 2 galibiyet 2 yenilgi aldık. Şimdi 23 Eylül Perşembe günü burada, 26 Eylül Pazar günü de Tokat Belediye Plevne ile 2 hazırlık maçı oynayacağız. Böylelikle AXA Sigorta Kupa Voley maçlarının hazırlıklarını tamamlamış olacağız” dedi.

Gül, AXA Sigorta Kupa Voley’de 1 Ekim’de Ankara’da Başkent Voleybol Salonu’nda saat 17.30 da ilk Altekma ile, 2 Ekim Cumartesi günü saat 14.00 de Arkas ve 3 Ekim Pazar günü saat 12.00 de Yeni Kızıltepespor ile karşılaşacaklarını sözlerine ekledi.

Haber: Şahin Özmen
Fotoğraf: Metin Yücel

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.