Sorgun Belediyespor sezonu açtı

AXA Sigorta Efeler Ligi takımlarından Sorgun Belediyespor Voleybol Takımı, yeni sezon çalışmalarına başladı.

Sorgun Belediyespor Başantrenörü Bahadır Aksoy yaptığı açıklamada, sezon öncesinde tüm oyuncular ve teknik heyetin Sorgun Devlet Hastanesi’nde Kovid-19 testinden geçirildiğini belirtti.

Tüm testlerin negatif çıktığını ve sağlıklı bir şekilde antrenmanlara başladıkları bilgisini veren Aksoy, bu sezon kadronun tamamının değiştirildiğini, genç, dinamik, heyecanlı ve başarıya aç genç oyuncuların yanı sıra, deneyimli oyunculardan oluşan bir ekip kurduklarını söyledi.

Şu an 12 kişilik bir oyuncu kadrosu ve 4 kişilik bir teknik ekiple çalışmalara başladıkları bilgisini veren Aksoy “Öncelikle ben tüm takımlarımıza, sporcularımıza, sağlıklı, sakatlıktan uzak ve başarılı bir sezon diliyorum. Sorgun Belediyespor olarak bu yıl daha yukarıları hedefliyoruz. Bu hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımıza başladık. Günde üç antrenman yaparak sezona hazırlanıyoruz. Sabah fitnes salonunda halter çalışmaları, öğleyin servis, pas çalışmaları, akşam yine topla çalışmalar yapıyoruz. Şu an hiçbir sıkıntımız yok. Çalışmalarımız istediğimiz gibi başladı” dedi.

Haber: Şahin Özmen

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş