Sorgun Belediyespor’da toplu imza töreni

AXA Sigorta Efeler Ligi takımlarından Yozgat temsilcisi Sorgun Belediyespor’da yeni transfer edilen oyuncular için toplu imza töreni düzenlendi.

Sorgun Belediyesi Encümen Salonu’nda düzenlenen imza töreni öncesi yeni transferler tek tek kendilerini ve geldikleri takımları tanıttılar.

Törende konuşan Sorgun Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci, Belediyespor Voleybol Takımının yeni sezon çalışmalarına başladığını ve 2021-2022 sezonunda daha başarılı olacaklarına inandığını söyledi.

3 yıldır AXA Sigorta Efeler Ligi’ne mücadele ettiklerini, amaçlarının bu ligin köklü bir takımı haline gelmek olduğunu ifade eden Ekinci “Bu sezon yeni bir takım kurduk. Şu anda Ukraynalı Tymofii Poluina hariç, tüm transferlerimiz burada. Poluina ülkesinin milli takımında görev yapıyor. CEV Avrupa Kupası maçları sonrası aramıza katılacak. Transferleri hocamız ve Kulüp Başkanımız birlikte yaptılar. İnce eleyip, sık dokuyarak yaptığımız transferlerimizin bir an önce takımla bütünleşip, iyi bir sezon geçirmelerini diliyorum” dedi.

Yapılan açıklamanın ardından yeni transferler sıra ile kendilerini Sorgun Belediyesporlu yapan sözleşmelere imza attılar.

İmza törenine Ukraynalı smaçör Tymofii Poulian milli takım kampında olduğu için katılamadı.

Sorgun Balediyespor 2021-2022 sezonu kadrosu:

Pasörler: Furkan Gök, Orçun Ergün.
Smaçörler: Tymofii Poulian (UKR), David Wieczorek (USA), Melih Özdemir, Erenhan Can.
Pasör Çaprazları: Roman Danilov (Rus), Ahmet Emre Çetinkaya.
Orta oyuncular: Hakan Polat, Ali Onur Edis, Murathan Kısal, Ege Can Avcıl.
Liberolar: Deniz İvgen, Onur Altınkaya.

Baş Antrenör: Bahadır Aksoy
Yardımcı Antrenör: Hakan Öztüre
Kondisyoner Cem Apaydın
Fizyoterapist: Barış Keçeci
İstatistik antrenörü: Doğukan Yurdakul

Haber: Şahin Özmen

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş