Srecko Lisinac: “Yenilgilerden daha çok şey öğreniyorsunuz”

İtalya Erkekler Süper Ligi ekiplerinden Itas Trentino Volley’in Sırp yıldızı Srecko Lisinac, İtalya televizyonunda katıldığı bir programda kendisi ve takımın durumu hakkında yorumlarda bulundu.

Lisinac: “Yenilgilerden sonra konuşmak zordur, ancak iyi antrenman yaptığımızı ve zirveye ulaşmak için doğru yolu kullandığımızı düşünüyorum. Daha ligin başındayız ve bu yüzden sıralamalara bakmak için çok erken, ancak yine de ilk dört sırada kalma hedefimizi gerçekleştirmek önemli. Yenilgilerden zafere göre daha çok şey öğreniyorsunuz. Antrenmanlarda güzel bir ortam var, ekip çok iyi ve pozitif enerji dolu. Harika sonuçlar elde etmek için hiçbir şeyimizin eksik olmadığını düşünüyorum. “

Lisinac, kendi durumu hakkında ise: “Takım arkadaşlarımla antrenmanlara başladım ancak yazın Coronavirüs’e yakalanmam ve sırtımda ve baldırımda bazı fiziksel problemler olduğu düşünüldüğünde sahalara geri dönebilme yolum daha uzundu. Ama artık kendimi iyi hissediyorum. Antrenman haftası yeni başladı ve bizim gibi birkaç maç kaybetmiş Monza’ya karşı oynayacağımız maç için çok çalışıyoruz. Her halükarda, rakibimizin nasıl oynadığına değil, kendimizin nasıl performans göstereceğine odaklanmalıyız.”

Kaynak: ivolleymagazine.it

Haberi Paylaş

Comments are closed.