Stuttgart, Amerikalı oyuncularını bırakmadı

Almanya Kadınlar Voleybol Ligi’nde (1. Bundesliga Frauen) 2021-2022 sezonunu şampiyon olarak taçlandıran Allianz Mtv Stuttgart, Amerikalı oyuncularından 1994 doğumlu pasör çaprazı Krystal Rivers ve 1996 doğumlu smaçör Simone Lee ile sözleşme yeniledi.

Sözleşme yenileyen Simone Lee’nin görüşleri şöyle:

“Stuttgart’ta bir sezon daha geçirmeyi dört gözle bekliyorum. Bu kulüple bu ligde oynamak şimdiye kadar benim için olağanüstüydü. Bu takımla, bu şartlarda Stuttgart şehrinde oynamak benim için hayaldi. Bu kulübü bir kez daha üst düzeyde temsil etmeme izin verdikleri için yönetime çok minnettarım. Ve bir lider olarak daha da gelişebildiğim için çok mutluyum. Gelecek sezonu, bu kulüple büyümeye devam etmeyi ve mümkün olan en iyi sonuçları elde etmeyi dört gözle bekliyorum. Hadi gidelim!”

Krystal Rivers ise açıklamasında: “Bu kulüpte oynayabilmek benim için şu ana kadar her şeyi ifade etti. Bu yüzden kariyerime Stuttgart’ta devam ettiğim için çok mutluyum.  Scharrena Stuttgart Arena’da, dünyanın en iyi taraftarlarının önünde bir sezon daha oynayabileceğim için ne kadar minnettar olduğumu tarif edemem. Burada birçok harika hatıranın ve anın bir parçası olmama izin verildi. Daha fazlasını dört gözle bekliyorum.” ifadelerini kullandı.

2019-2020 sezonunda da Stuttgart forması giyen Simone Lee, bir sezon Japonya Ligi’nde forma giydikten sonra geçtiğimiz sezon Alman ekibi ile tekrar anlaşmıştı.

Krystal Rivers ise 2018-2019 sezonundan beri Allianz MTV Stuttgart formasını giyiyor.

 

Haberi Paylaş

Comments are closed.