Sultanlar Ligi sevincini böyle kutladılar

Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi Final etabında mücadele ederek Sultanlar Ligi’ne yükselme başarısı gösteren Adana temsilcisi Çukurova Belediyesi Spor Kulübü Kadın Voleybol takımı için yapılan şampiyonluk ve kupa töreninde Adanalılar sporcularını bağrına bastı.

Menderes Spor Salonu’nda gerçekleşen kutlama konser ile başladı. Daha sonra tüm sporcular, teknik kadro ve idari kadro tanıtımı yapıldı. Voleybol takımı salonu dolduran Adanalılardan büyük alkış aldı.

Törenin ardından Adana HiltonSA’da düzenlenen yemekte bir araya gelen Çukurova’nın Sultanları, sezon boyunca vermiş oldukları mücadelenin ardından gelen Sultanlar Ligi’ne yükselme başarısını kutlamaya devam etti.

Yeni bir anlayış, bakış açısı ve yeni bir yapılanma ile Sultanlar Ligi’nde başarıya odaklanacaklarını belirten Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, “İlk sezonda Avrupa’yı zorlayacağız. Hepsinden önemlisi Vakıfbank, Eczacıbaşı, Fenerbahçe gibi dünya devlerini burada ağırlayacağız ve hep beraber bu duyguyu yaşayacağız. Adana bu takımı bağrına bastı, inanıyorum ki bağrına basmaya devam edecek. Bu takım tüm Adana’nındır.” dedi.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.