Sultanlar ve Efeler Ligi’nde üç haftalık program açıklandı

2020-2021 voleybol sezonu Sultanlar ve Efeler Ligi’nde 1, 2 ve 3. haftada oynanacak karşılaşmaların programı belli oldu.

Maç programına ulaşmak için tıklayınız.

TARİH TV YER SAAT A TAKIMI B TAKIMI LİG TÜR
31 Ağustos 20 Pzt ANKARA (BAŞKENT) 11:30 ZİRAAT BANKKART ARHAVİ VOLEYBOL ASKV GRUP
31 Ağustos 20 Pzt TRT-Spor 2 ANKARA (BAŞKENT) 14:00 SPOR TOTO SOLHAN SPOR ASKV GRUP
31 Ağustos 20 Pzt ANKARA (BAŞKENT) 16:30 GALATASARAY HALİLİYE BLD. ASKV GRUP
31 Ağustos 20 Pzt ANKARA (BAŞKENT) 18:30 HALKBANK SORGUN BLD. ASKV GRUP
31 Ağustos 20 Pzt BURSA (CENGİZ GÖLLÜ) 16:00 ARKAS SPOR AFYON BLD. YÜNTAŞ ASKV GRUP
31 Ağustos 20 Pzt BURSA (CENGİZ GÖLLÜ) 18:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. TOKAT BELEDİYE PLEVNE ASKV GRUP
31 Ağustos 20 Pzt İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:30 İSTANBUL BBSK İNEGÖL BLD. ASKV GRUP
31 Ağustos 20 Pzt TRT-Spor 2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:30 FENERBAHÇE HDI SİGORTA ALTEKMA ASKV GRUP
1 Eylül 20 Sal ANKARA (BAŞKENT) 12:00 ARHAVİ VOLEYBOL SPOR TOTO ASKV GRUP
1 Eylül 20 Sal ANKARA (BAŞKENT) 14:00 SOLHAN SPOR ZİRAAT BANKKART ASKV GRUP
1 Eylül 20 Sal ANKARA (BAŞKENT) 16:30 SORGUN BLD. GALATASARAY ASKV GRUP
1 Eylül 20 Sal ANKARA (BAŞKENT) 18:30 HALİLİYE BLD. HALKBANK ASKV GRUP
1 Eylül 20 Sal TRT-Spor 2 BURSA (CENGİZ GÖLLÜ) 16:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE ARKAS SPOR ASKV GRUP
1 Eylül 20 Sal TRT-Spor 2 BURSA (CENGİZ GÖLLÜ) 18:30 AFYON BLD. YÜNTAŞ BURSA B.ŞEHİR BLD. ASKV GRUP
1 Eylül 20 Sal İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:00 ALTEKMA İSTANBUL BBSK ASKV GRUP
1 Eylül 20 Sal İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:30 İNEGÖL BLD. FENERBAHÇE HDI SİGORTA ASKV GRUP
2 Eylül 20 Çar ANKARA (BAŞKENT) 11:00 ARHAVİ VOLEYBOL SOLHAN SPOR ASKV GRUP
2 Eylül 20 Çar TRT-Spor 2 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 SORGUN BLD. HALİLİYE BLD. ASKV GRUP
2 Eylül 20 Çar TRT-Spor 2 ANKARA (BAŞKENT) 15:30 GALATASARAY HALKBANK ASKV GRUP
2 Eylül 20 Çar TRT-Spor 2 ANKARA (BAŞKENT) 20:30 SPOR TOTO ZİRAAT BANKKART ASKV GRUP
2 Eylül 20 Çar BURSA (CENGİZ GÖLLÜ) 16:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE AFYON BLD. YÜNTAŞ ASKV GRUP
2 Eylül 20 Çar BURSA (CENGİZ GÖLLÜ) 18:30 ARKAS SPOR BURSA B.ŞEHİR BLD. ASKV GRUP
2 Eylül 20 Çar İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:00 İNEGÖL BLD. ALTEKMA ASKV GRUP
2 Eylül 20 Çar İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:30 FENERBAHÇE HDI SİGORTA İSTANBUL BBSK ASKV GRUP
4 Eylül 20 Cum ANKARA (BAŞKENT) 16:00 NİLÜFER BLD. PTT ASKV GRUP
4 Eylül 20 Cum ANKARA (BAŞKENT) 18:30 VAKIFBANK İLBANK ASKV GRUP
4 Eylül 20 Cum TRT-Spor 2 BURSA (CENGİZ GÖLLÜ) 14:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. KARAYOLLARI ASKV GRUP
4 Eylül 20 Cum TRT-Spor 2 BURSA (CENGİZ GÖLLÜ) 16:30 ECZACIBAŞI VİTRA KUZEYBORU ASKV GRUP
4 Eylül 20 Cum TRT-Spor 2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 12:00 GALATASARAY ÇAN GENÇLİK KALE SPOR ASKV GRUP
4 Eylül 20 Cum İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 SİSTEM9 YEŞİLYURT BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS ASKV GRUP
4 Eylül 20 Cum İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:30 FENERBAHÇE OPET SARIYER BLD. ASKV GRUP
4 Eylül 20 Cum İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:30 TÜRK HAVA YOLLARI BEŞİKTAŞ ASKV GRUP
5 Eylül 20 Cmt TRT-Spor 2 ANKARA (BAŞKENT) 17:30 İLBANK NİLÜFER BLD. ASKV GRUP
5 Eylül 20 Cmt TRT-Spor 2 ANKARA (BAŞKENT) 19:30 PTT VAKIFBANK ASKV GRUP
5 Eylül 20 Cmt BURSA (CENGİZ GÖLLÜ) 15:00 KUZEYBORU AYDIN B.ŞEHİR BLD. ASKV GRUP
5 Eylül 20 Cmt BURSA (CENGİZ GÖLLÜ) 17:30 KARAYOLLARI ECZACIBAŞI VİTRA ASKV GRUP
5 Eylül 20 Cmt İSTANBUL (BURHAN FELEK) 12:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS GALATASARAY ASKV GRUP
5 Eylül 20 Cmt İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 ÇAN GENÇLİK KALE SPOR SİSTEM9 YEŞİLYURT ASKV GRUP
5 Eylül 20 Cmt İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:30 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE OPET ASKV GRUP
5 Eylül 20 Cmt İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:30 SARIYER BLD. TÜRK HAVA YOLLARI ASKV GRUP
6 Eylül 20 Paz ANKARA (BAŞKENT) 14:00 VAKIFBANK NİLÜFER BLD. ASKV GRUP
6 Eylül 20 Paz ANKARA (BAŞKENT) 16:30 PTT İLBANK ASKV GRUP
6 Eylül 20 Paz BURSA (CENGİZ GÖLLÜ) 14:00 ECZACIBAŞI VİTRA AYDIN B.ŞEHİR BLD. ASKV GRUP
6 Eylül 20 Paz BURSA (CENGİZ GÖLLÜ) 16:30 KARAYOLLARI KUZEYBORU ASKV GRUP
6 Eylül 20 Paz İSTANBUL (BURHAN FELEK) 11:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS ÇAN GENÇLİK KALE SPOR ASKV GRUP
6 Eylül 20 Paz İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 GALATASARAY SİSTEM9 YEŞİLYURT ASKV GRUP
6 Eylül 20 Paz TRT-Spor 2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:30 BEŞİKTAŞ SARIYER BLD. ASKV GRUP
6 Eylül 20 Paz TRT-Spor 2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:30 FENERBAHÇE OPET TÜRK HAVA YOLLARI ASKV GRUP
8 Eylül 20 Sal TRT-Spor 2 ANKARA (BAŞKENT) 14:00 HALKBANK AFYON BLD. YÜNTAŞ ASE LE
8 Eylül 20 Sal TRT-Spor 2 ANKARA (BAŞKENT) 19:00 FENERBAHÇE HDI SİGORTA ARKAS SPOR ASŞK FINAL
9 Eylül 20 Çar TRT-Spor 2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 TÜRK HAVA YOLLARI SARIYER BLD. SULTAN LE
9 Eylül 20 Çar TRT-Spor 2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 19:00 VAKIFBANK ECZACIBAŞI VİTRA ASŞK FINAL
11 Eylül 20 Cum TRT-Spor 2 AYDIN (MİMAR SİNAN) 19:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. GALATASARAY SULTAN LE
12-13 Eylül 2020 ANKARA (BAŞKENT) BVA CUP FINAL
12-13 Eylül 2020 SIRBİSTAN BVA CUP FINAL
12 Eylül 20 Cmt ANKARA (BAŞKENT) 13:00 PTT KUZEYBORU SULTAN LE
12 Eylül 20 Cmt TRT-Spor 2 ANKARA (BAŞKENT) 16:00 KARAYOLLARI VAKIFBANK SULTAN LE
12 Eylül 20 Cmt BURSA (CENGİZ GÖLLÜ) 18:00 NİLÜFER BLD. BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS SULTAN LE
12 Eylül 20 Cmt ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHİT H. İBRAHİM ERİÇ) 14:00 ÇAN GENÇLİK KALE SPOR İLBANK SULTAN LE
12 Eylül 20 Cmt İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 FENERBAHÇE OPET BEŞİKTAŞ SULTAN LE
12 Eylül 20 Cmt İSTANBUL (ECZACIBAŞI) 18:30 ECZACIBAŞI VİTRA SİSTEM9 YEŞİLYURT SULTAN LE
13 Eylül 20 Paz ANKARA (BAŞKENT) 13:00 SPOR TOTO SOLHAN SPOR ASE LE
13 Eylül 20 Paz BURSA (İNEGÖL) 16:00 İNEGÖL BLD. ZİRAAT BANKKART ASE LE
13 Eylül 20 Paz İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 FENERBAHÇE HDI SİGORTA SORGUN BLD. ASE LE
13 Eylül 20 Paz İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ) 14:00 İSTANBUL BBSK BURSA B.ŞEHİR BLD. ASE LE
13 Eylül 20 Paz TRT-Spor 2 İZMİR (ATATÜRK-SİGORTA SHOP SPOR K.) 17:00 ARKAS SPOR GALATASARAY ASE LE
13 Eylül 20 Paz TOKAT (ALİ YÜCEL) 15:30 TOKAT BELEDİYE PLEVNE ARHAVİ VOLEYBOL ASE LE
14 Eylül 20 Pzt TRT-Spor 2 ŞANLIURFA (11 NİSAN) 14:30 HALİLİYE BLD. ALTEKMA ASE LE
15 Eylül 20 Sal TRT-Spor 2 AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU) 15:00 KUZEYBORU ÇAN GENÇLİK KALE SPOR SULTAN LE
15 Eylül 20 Sal ANKARA (BAŞKENT) 19:00 İLBANK KARAYOLLARI SULTAN LE
15 Eylül 20 Sal İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ) 17:00 SARIYER BLD. FENERBAHÇE OPET SULTAN LE
15 Eylül 20 Sal İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS PTT SULTAN LE
15 Eylül 20 Sal İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:00 BEŞİKTAŞ ECZACIBAŞI VİTRA SULTAN LE
15 Eylül 20 Sal TRT-Spor 2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:00 SİSTEM9 YEŞİLYURT NİLÜFER BLD. SULTAN LE
15 Eylül 20 Sal İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 17:30 VAKIFBANK AYDIN B.ŞEHİR BLD. SULTAN LE
16 Eylül 20 Çar AFYONKARAHİSAR (PROF. DR. VEYSEL EROĞLU) 16:00 AFYON BLD. YÜNTAŞ ARKAS SPOR ASE LE
16 Eylül 20 Çar TRT-Spor 2 ANKARA (BAŞKENT) 18:00 ZİRAAT BANKKART HALKBANK ASE LE
16 Eylül 20 Çar BİNGÖL (KARŞIYAKA) 15:00 SOLHAN SPOR İNEGÖL BLD. ASE LE
16 Eylül 20 Çar TRT-Spor 2 BURSA (CENGİZ GÖLLÜ) 15:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. SPOR TOTO ASE LE
16 Eylül 20 Çar İSTANBUL (BURHAN FELEK) 17:00 GALATASARAY TÜRK HAVA YOLLARI SULTAN LE
16 Eylül 20 Çar YOZGAT (SORGUN) 16:00 SORGUN BLD. TOKAT BELEDİYE PLEVNE ASE LE
17 Eylül 20 Per TRT-Spor 2 ARTVİN (ARHAVİ) 13:00 ARHAVİ VOLEYBOL İSTANBUL BBSK ASE LE
17 Eylül 20 Per İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:00 GALATASARAY HALİLİYE BLD. ASE LE
17 Eylül 20 Per İZMİR (ATATÜRK-SİGORTA SHOP SPOR K.) 17:00 ALTEKMA FENERBAHÇE HDI SİGORTA ASE LE
18 Eylül 20 Cum TRT-Spor 2 İSTANBUL (ECZACIBAŞI) 14:00 ECZACIBAŞI VİTRA FENERBAHÇE OPET SULTAN LE
19 Eylül 20 Cmt ANKARA (BAŞKENT) 13:00 KARAYOLLARI KUZEYBORU SULTAN LE
19 Eylül 20 Cmt ANKARA (BAŞKENT) 15:30 PTT SİSTEM9 YEŞİLYURT SULTAN LE
19 Eylül 20 Cmt AYDIN (MİMAR SİNAN) 15:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. İLBANK SULTAN LE
19 Eylül 20 Cmt BURSA (CENGİZ GÖLLÜ) 18:00 NİLÜFER BLD. BEŞİKTAŞ SULTAN LE
19 Eylül 20 Cmt ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHİT H. İBRAHİM ERİÇ) 14:00 ÇAN GENÇLİK KALE SPOR BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS SULTAN LE
19 Eylül 20 Cmt İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:00 GALATASARAY SARIYER BLD. SULTAN LE
19 Eylül 20 Cmt TRT-Spor 2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 19:00 TÜRK HAVA YOLLARI VAKIFBANK SULTAN LE

Haberi Paylaş

Comments are closed.