Terzic: “Yarınki maç bizim için en önemli maç”

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı,  CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi B Grubu ikinci devre ilk maçında yarın Nantes ile karşılaşacak. Maç öncesinde açıklamalarda bulunan Başantrenör Zoran Terzic, şöyle konuştu:

“Bu maç bizim için herhalde en önemli maç. Çünkü 3 puanla kazanırsak, gruptan çıkmaya çok yaklaşıyoruz. Bu da bizim bu sezonki ana hedefimiz. Yarınki maç bizim için en önemli maç. Çok iyi hazırlanmaya çalışacağız ve İtalya’da kazandığımız şekilde kazanmaya çalışacağız.”

Eda Erdem Dündar: “Umarım güzel bir başlangıç yaparız”

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı kaptanı Eda Erdem Dündar, Nantes ile oynanacak olan karşılaşma öncesinde açıklamalarda bulundu.

Maçların zorlu geçeceğine değinen Eda Erdem Dündar, “İkinci maçlar ilk maçlara göre daha zorlu geçecek. Bütün takımlar birbirini iyi tanıyor artık. Biz de açılış maçını ilk ayakta olduğu gibi Nantes takımıyla yapacağız. Orta oyuncularını çok kullanan iyi bir ekip. Köşe oyuncuları da iyi. Maça iyi hazırlanıp kayıpsız, 3-0 kazanmak istiyoruz. Umarım güzel bir başlangıç yaparız.” diye konuştu.

 

 

Haberi Paylaş