Turgay Doğan Solhan’da

AXA Sigorta Efeler Ligi ekiplerinden Solhan Spor 1984 doğumlu smaçör Turgay Doğan’ı transfer ettiğini duyurdu.

Voleybola Tokat Belediye Plevne Spor ile başlayan tecrübeli smaçör Turgay Doğan kariyerinde Erdemirspor Ereğli, Galatasaray, Fenerbahçe, Halkbank, İnegöl Belediyespor, Afyon Belediye Yüntaş ve son olarak Malatya Büyükşehir Belediyespor formalarını giydi.

Kulüp Başkanı Ziya Sözen, yaptığı açıklamada bir yerli sporcu ile anlaştıklarını bir yabancı sporcu için ise çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti.
Sözen açıklamasında; “Sezon başında anlaştığımız bazı sporculardan istediğimiz verimi alamayınca yollarımızı ayırma durumunda kaldık. İki yabancı ve bir yerli sporcumuzun ayrılığının ardından bir yabancı sporcumuzu takımımıza katmıştık. İkinci bir yabancı sporcu görüşmelerimiz devam ediyor. Bugün itibariyle birde yerli smaçör transferimizi gerçekleştirerek, deneyimli smaçör Turgay Doğan ile anlaştık. Türkiye’nin önemli kulüplerinde önemli başarılarının yanında deneyimleri bulunan Turgay kardeşimizin takımımıza katkı sağlayacağına inandığımız için bu transferi gerçekleştirdik. sporcumuza hoş geldin diyor, Kulübümüz ve Sporcumuz için hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Haberi Paylaş

Comments are closed.