Türşad ve Hatay Spor, Efeler Ligi’nde

Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi final etabı karşılaşmaları, bugün oynanan üçüncü gün karşılaşmalarının ardından sona erdi.

Alpaslan Endüstri Erkekler Final etabının son gününde Türşad, Hekimoğlu GCT Bursa’yı 25-17, 25-23, 25-14 setlerle 3-0 mağlup ederek final etabının şampiyonu oldu ve Efeler Ligi’ne yükseldi.

Son günde oynanan diğer karşılaşmada Hatay Spor, Akkuş Belediyespor’u 25-23, 18-25, 23-25, 25-18, 31-33 setlerle 3-2 yenerek Efeler Ligi’ne ikincilikle yükselen taraf oldu.

Bugün oynanan karşılaşmaların ardından puan cetvelini ilk iki sırada tamamlayan Türşad ve Hatayspor takımları, 2022-2023 voleybol sezonunda AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele edecek.

Puan Durumu
1-Türşad – 7 puan
2-Hatayspor – 6 puan
3-Akkuş Bld. – 4 puan
4-Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ – 1 puan

Karşılaşmaların ardından yapılan kupa töreninde, Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi final etabını şampiyonlukla tamamlayan Türşad takımına madalya ve kupalarını, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ile TVF Basından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Alpaslan Endüstri Kurucu Ortaklarından Mustafa Alpaslan takdim etti.

Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi final etabını ikincilikle tamamlayan Hatayspor takımına da kupa ve madalyalarını, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ile TVF Basından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Alpaslan Endüstri Kurucu Ortaklarından Mustafa Alpaslan takdim etti.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.