VakıfBank ve Eczacıbaşı VitrA yurda döndü

Polonya’da düzenlenen CEV Şampiyonlar Ligi C Grubu ikinci etap maçlarında namağlup lider olarak çeyrek finale çıkan VakıfBank ile Rusya’da düzenlenen CEV Şampiyonlar Ligi D Grubu ikinci etap maçlarında namağlup lider olarak çeyrek finale yükselen Eczacıbaşı VitrA, İstanbul’a geldi.

Varşova’dan kalkan uçakla akşam saatlerinde İstanbul Havalimanı’na gelen VakıfBank Kadın Voleybol Takımı’nda genel menajer Neslihan Demir Güler, “Bundan önce 4 defa şampiyonlar ligi şampiyonluğunu ülkemize getirdik. Hedefimiz 5’inci kez bu şampiyonluğu getirmek. Onun için çalışıyoruz. Şu ana kadar 6’da 6 yaparak hedefimize emin adımlarla gidiyoruz. Çekilecek kuraya göre yeni rakibimize karşı hazırlıklara başlayacağız.” dedi.

Rusya’nın St. Petersburg şehrinden THY’nin tarifeli seferiyle 19.40 sıralarında İstanbul’a gelen Eczacıbaşı VitrA antrenörü Marco Motta, “Bizim takımımızda koronavirüs vakaları görüldü. Ancak atlattık. Adım adım performansımızı yukarıya çıkardık. Bu çalışmalarımız halen daha devam ediyor.” ifadelerini kullandı.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.