“Vakıfbank’la oynayacağımız finali düşüneceğiz”

Imoco Volley Conegliano’nun beşinci kez şampiyon olduğu Vero Volley Monza galibiyetinin ardından Conegliano baş antrenörü Daniele Santarelli ve takımın liberosu Monica de Gennaro açıklamalarda bulundu.

Baş antrenör Daniele Santarelli, “İnanılmaz  bir galibiyet çok mutluyum. Şimdi bunu kutlayacağız ve biraz dinleneceğiz. Sonra CEV Şampiyonlar Ligi’nde Vakıfbank’a karşı vereceğimiz mücadele edeceğimiz finali düşüneceğiz. Kızlar muhteşemdi, her şey istedikleri gibi gitmedi ama sonucu almayı bildiler. Paola inanılmazdı, muhteşem işler çıkardı ve takımın yükünü sırtına aldı. Üst üste dört kez şampiyon olmak kolay değil. Monza’yı da muhteşem bir final etabı oynadıkları için tebrik ediyorum” dedi.

Libero Monica de Gennaro ise “Güzel bir final oldu. Etapta hiç pes etmeyen Monza takımını da kutluyorum. Kazanmak için elimizden gelenin daha fazlasını hatta daha da fazlasını yapmak zorundaydık. Belki oynadığımız en zor finaldi ama ne kadar güçlü olduğumuzu bir kez daha gösterdik. Bu şampiyonluğu Sarah Fahr’a adıyorum. Her şeyimizi vereceğimiz son bir oyunumuz daha var.” açıklamalarında bulundu.

 

Haberi Paylaş

Comments are closed.