Voleybol şampiyonları nasıl yemek yapar ve ne yerler?

Eski pasör Lindsey Berg tarafından oluşturulan ve Amerikan voleybolunun kahramanlarına adanmış bir portal olan Cuore Projesi, son günlerde Amerikan oyunculardan bazılarının favori tarifleri üzerine “Bir Isırık Al” adlı bir video serisi başlattı.

Cevaplar ve tarifler ise şaşırtıcı derecede enfes. İlk tarif Igor Gorgonzola Novara’nın orta oyuncusu Haleigh Washington’dan geliyor. Amerikan oyuncu İtalya’da üçüncü yılını geçirirken İtalyan mutfağından da bir şeyler kapmış gözüküyor: Tavuk ve kabak ile pesto soslu makarna!

Kariyerine şu an Savino Del Bene Scandicci’de devam eden Megan Courtney ise kesinlikle daha sağlıklı bir seçim yaptı. Courtney; ıspanak, beyaz peynir, çilek ve salatalıktan oluşan ve naneyle tatlandırılmış bir salata önerirken değişik, davetkar ve bir o kadar da lezzetli bir kombinasyon sundu.

Eski Conegliano ve Fenerbahçeli smaçör Kelsey Robinson, bunun yerine faydacı olmaya gidiyor ve çok iştah açıcı olmayabilecek ama kesinlikle proteinli ve sağlıklı malzemelerle en klasik “püre” yi hazırlıyor: mango, ıspanak, badem sütü.

 

Haberi Paylaş