Wolosz: “Daha yapılacak çok şey var”

Imoco Volley Conegliano’nun, takımın yıldız pasörü Joanna Wolosz ile sözleşme yenilediğini duyurmasının ardından, Polonyalı yıldız duygu ve düşüncelerini resmi siteye verdiği röportajda paylaştı.

Wolosz: “Bu benim Conegliano’daki beşinci sezonum olacak, burada kalmayı takım arkadaşlarımla kazanmaya devam etmek istediğim için istiyorum. Bu 4 yılda tüm kupaları kazandık, ancak diğer kızlar ve ben her zaman kazanmak için oynadık, motivasyonları kendi içimizde ve grubumuzda bulmak zor olmadı. Bunun özel bir yıl olduğunu ve yaptıklarımızdan sonra rakiplerimizin önümüzdeki sezon bir öncekinden daha fazla agresif olacağını biliyoruz. Şimdi bir süre dinleniyoruz, ama daha yapılacak çok şey olduğunu biliyoruz ve şimdiden bizi bekleyen hedefleri düşünüyorum.”

“Birkaç yıl öncesine kadar bir kulüpte birkaç yıldan fazla kalabileceğimi hiç düşünmezdim, ancak gelecek sezon Conegliano’daki beşinci sezonum olacak. Bu kulüple güçlü bir bağım var, uzun yıllardır birlikte olan bu özel kız grubunu yarattık, takım arkadaşlığı dışında, gerçek hayatımızda da arkadaş olduk, grubumuzun zaman içindeki birliğinin sırrı da bu. Antrenman seansları ve maçlar dışında bile birlikte olmayı seviyoruz, bu gerçekten özel bir şey, bu yüzden kimse ayrılmak istemiyor, çok iyiyiz ve eğleniyoruz!”

“Şu an Polonya’da evdeyim, uzun bir sezonun ardından dinlenme ve hem ailem hem de arkadaşlarımla biraz zaman geçirme fırsatı buluyorum. Yeni sezona hazırlanmaya başlamadan önce biraz rahatlıyorum.”

Haberi Paylaş