Yıldız oyuncu bir sezon daha Ziraat Bankkart’ta

Ziraat Bankkart, Hollandalı yıldızı Wouter Ter Maat’ın sözleşmesinin gelecek sezonda da devam ettiğini açıkladı. 2020-2021 sezonunda takıma katılan 1991 doğumlu ve 200 cm. boyundaki pasör çaprazı, yeni sezonda da Başkent ekibinin başarısı için ter dökecek.

Wouter Ter Maat, geçmişte RIVO Rijssen, Coníche Topvolleybal Zwolle, Caruur Volley Gent, Berlin Recycling Volleys, Paris Volley ve Fenerbahçe HDI Sigorta formaları giymişti.

Başarılı oyuncunun kariyerinde iki Efeler Ligi, bir Türkiye Kupası, bir Türkiye Süper Kupası, Almanya Ligi ve Hollanda Kupası şampiyonlukları bulunuyor.

Kulüpten yapılan açıklama şöyle:

“Bazı mecralarda, takımımızın almış olduğu başarılarda önemli katkısı bulunan Wouter Ter Maat’ın önümüzdeki sezon başka bir kulüple anlaştığına dair haberler yapılmaktadır. Oyuncumuzun kulübümüzle 1 yıl daha sözleşmesi bulunmakta olup, sözleşmemiz karşılıklı memnuniyet çerçevesinde devam etmektedir. Ayrıca oyuncumuz ile ilgili tarafımıza ulaşan herhangi bir transfer teklifi bulunmamaktadır. Play-off serilerinin başladığı bugünlerde takımlar ve oyuncular için kafa karıştırıcı olabilecek bu tür haberlere itibar edilmemesini spor kamuoyuna saygıyla duyururuz.”

 

Haberi Paylaş

Comments are closed.