“Zorlu bir sezon bizi bekliyor”

Geride bıraktığımız sezonu lig şampiyonu olarak tamamlayan ve Avrupa Kupası’nda final oynama başarısı gösteren Ziraat Bankkart, 2021-2022 sezonuna merhaba dedi. Sağlık kontrollerinin ardından Ziraat Bankası Spor Tesisleri’nde antrenmanlara başlayan kırmızı beyazlılar, tecrübeli ve alt yapı oyuncularından kurulu bir kadro ile yeni sezonunda mücadele edecek.

Takımın tecrübeli oyuncularından Halil İbrahim Yücel ve libero Berkay Bayraktar, Voleybolunsesi için sezon öncesi değerlendirmelerde bulundu.

Ziraat Bankkart’ın tecrübeli oyuncusu Halil İbrahim Yücel, “Çok başarılı bir sezonu geride bıraktık. Yeni antrenörümüz ile antrenmanlara başladık. Bu sezon Şampiyonlar Ligi gibi dev bir arenada mücadele edeceğiz. Bütün takımlar kadrolarını bizim gibi güçlendirdiler. Zorlu bir sezon yine bizleri bekliyor. Geçen sezonki başarımızı bu sezonda sürdürüp iyi bir sezon geçirmek istiyoruz.” dedi.

Libero Berkay Bayraktar ise “Öncelikle harika bir sezon geçirdik. Şimdi yeni sezon için yeni hocamız ile çalışmalara başladık. Umarım hem Avrupa hem de ligde istediğimiz başarıyı elde ederiz “açıklamasında bulundu.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.