Adam Voleybol çalışmalarını Bodrum’da sürdürüyor

TVF Kadınlar 1. Lig ekiplerinden Adam Voleybol, deprem felaketinin ardından oluşan olumsuz koşullar neticesinde çalışmalarına Bodrum’da devam ettiklerini açıkladı.

Adam Voleybol’dan yapılan açıklama şu şekilde:

“Gaziantep ve çevre illerinde yaşanan deprem felaketi sonucunda ortaya çıkan olumsuz koşullar dolayısıyla Gaziantep’te çalışmalarına devam edemeyen ekibimiz, yönetim kurulumuzun aldığı karar neticesinde çalışmalarına Bodrum’da devam etmektedir.

Geçirdiğimiz bu zor süreçte bizlere destek olup bizleri yalnız bırakmayan, arayıp soran voleybol camiamızın güzide kulüplerine ve yöneticilerine çok teşekkür ederiz.

Çalışmalarımıza sağlıklı bir şekilde devam edebilmemiz için bizlere bu zor zamanımızda kardeş elini uzatan Bodrum Belediyesi ve Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü Derneğine, Bodrum Spor Kulübü baş antrenörü Sayın Adnan Kıstak hocamıza, bizi Otium Senses Very Chic Bodrum Otelinde misafir eden Sayın Boder Başkanı Ömer Faruk Dengiz’e, sporcularımızın sağlık ihtiyaçlarını karşılayan Medlife Tıp Merkezine, kafilemizin yemek ihtiyacını sağlamakta olan Bodrum Beyoğlu Catering’e teşekkürü bir borç biliriz. Hepiniz sağolun ve varolun.”

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.