Adana Seyhan Yıldırım deplasmanda galip

2023/2024 sezonunda TVF Voleybol Erkekler Alpaslan Endüstri 1.Ligi’nde 12 takımın bulunduğu B grubunda mücadele etmekte olan ve ligde 7.nci sırada bulunan Adana Seyhan Yıldırım Spor ligin 2.nci yarısında 12.Haftada deplasmanda karşılaştığı Gümüşsu Gümüşhane Sporu 3-1 yenerek ligin ikinci yarısına galibiyetle ve 3 puan alarak başladı.

Gümüşsu Gümüşhane Spor deplasmanında genç bir kadro ile maça çıkan, oyuna hızlı ve atak başlayan Seyhan Yıldırım Spor ilk seti 25-18, ikinci seti 25-22 alarak maçta 2-0 öne geçti. Üçüncü seti Gümüşsu Gümüşhane Spor 25-23 alarak durumu 2-1 yaptı. Dördüncü seti 25-18 alan Seyhan Yıldırım Spor karşılaşmadan da 3-1 galip ayrıldı.

Türkiye Voleybol Erkekler Alpaslan Endüstri 1.ligde Adana’nın tek temsilcisi olan Seyhan Yıldırım Sporda hedef sonraki maçlarda da aynı mücadeleyi sürdürerek galibiyet serisini devam ettirmek. Ligin 13.ncü haftasını bay olarak geçirecek olan Seyhan Yıldırım Spor Ligin 14.ncü haftasında deplasmanda karşılaşacağı Erzin Narenciyesi Yeşilkent Spor maçında da mücadeleci ve hırslı oyununu devam ettirmek istiyor.

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.