Akkuş Belediyespor’a pasör

Erkekler Voleybol 1. Lig Ordu temsilcisi Akkuş Belediye Spor transferlere tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz sezonda Afyon Belediye Yüntaş forması giyen pasör Burak Köse ile 1 yıllık sözleşme imzalandı.

1994 doğumlu olan oyuncu 1.88 boyunda. Osmangazi Belediye Spor altyapısında yetişen Köse, 1. Ligde Yenişehir Belediye Spor, Tofaş Spor, Afyon Belediye Spor ve Haliliye Belediye Spor takımlarında forma giydi.

Transfer çalışmalarını titizlikle sürdürmeye devam ettiklerine değinen Akkuş Belediyespor Kulüp Başkanı Soner Efil: “Erkekler Voleybol 1. Lig temsilcimiz Akkuş Belediye Spor olarak sezona iddialı bir giriş yapacağız. Gerek iç, gerekse dış transfer çalışmalarını büyük bir özveri ile sürdürüyoruz. Daha genç, dinamik ve tecrübeli bir kadroyla izleyicilerimize, Akkuş Belediye Spor gönüllülerine doyumsuz bir sezon geçirtmek için elimizden gelen gayret ve çabayı sarf ediyoruz. Bu anlamda Pasör Burak Köse ile 1 yıllık sözleşme imzaladık. Genç oyuncumuzla başarılı bir sezon geçireceğimize inancım tamdır.” dedi.

Haberi Paylaş