Akkuş Belediyespor’da Hakan Özkan dönemi

AXA Sigorta Efeler Ligi’nin yeni temsilci Akkuş Belediyespor erkek voleybol takımı tecrübeli antrenör Hakan Özkan ile yeni sezon için anlaşma sağladı.

Geçtiğimiz sezon AXA Sigorta Efeler Ligi’ne yükselme başarısı gösteren Akkuş Belediyespor, 2023- 2024 sezonu kadro yapılanması çalışmalarına başladı. Akkuş Belediyespor, tecrübeli antrenör Hakan Özkan ve yardımcı antrenör Fatih Furkan Gür ile yeni sezon için anlaşma sağladı.

“Efeler Ligi’nde kalıcı ve başarılı bir takım olacağız”

Kariyerinde uzun süredir İstanbul Büyükşehir Belediyespor’u çalıştıran Hakan Özkan, yapılan anlaşmanın ardından bugün resmi imzayı attı. Atılan imzaların ardın konuşan Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, Akkuş Belediyespor’un Efeler Ligi’nde kalıcı ve başarılı bir takım olabilmesi için transfer çalışmalarına başladıklarını belirterek, “Akkuş Belediyespor olarak İlçemizi ve İlimizi voleybolun en üst ligi olan Efeler Ligi’nde temsil ettiğimiz için mutluyuz. Yeni sezon öncesi kadro yapılanması çalışmalarına başladık. Bu kapsamda ilk olarak antrenörümüz Hakan Özkan ile anlaşarak ilk imzayı attık. Efeler Ligi’nde kalıcı bir takım olabilmek için kadromuzu en iyi şekilde oluşturarak başarılı bir takım olmak istiyoruz. Ben atılan imzaların her iki taraf için de hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Akkuş Belediyespor’un tecrübeli antrenörü Hakan Özkan ise Akkuş Belediyespor’u çalıştıracak olmasından dolayı mutlu olduğunu ve yeni sezonda Akkuş Belediyespor’un başarısı için elinden gelen tüm çabayı göstereceğini ifade etti.

Haberi Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir