Akkuş Belediyespor’da tek hedef galibiyet

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) 1. Lig B Grubunda mücadele eden Akkuş Belediyespor, 2 Aralık Çarşamba günü saat 13:00’te erteleme maçında Yurt Grup Erzin Yeşilkent Spor’u ağırlayacak. Akkuş Belediyesporlu oyuncular, karşılaşmanın oynanacağı Akkuş kapalı spor salonunda Antrenör Mehmet Aydın yönetiminde ısınma hareketleri ve topla çalışma yaparak son hazırlıklarını tamamladı.

Ligin son maçında Yeni Kızıltepe Spor’u 3-0 yenerek moral bulan ve ligde iki maçı eksik bulunan Akkuş Belediyespor, Yurt Grup Erzin Yeşilkent Spor maçını da kazanarak üst sıralara tırmanmak istiyor. Takım olarak iyi bir hava yakaladıklarını belirten antrenör Mehmet Aydın, “Geçtiğimiz hafta aldığımız Kızıltepe galibiyetinin ardından yarın oynayacağımız Yurt Grup Erzin Yeşilkent Spor maçına kenetlenmiş durumdayız. Hedeflerimize ulaşma yolunda önemli adımlardan biri olarak gördüğümüz bu maçı da kazanarak Efeler Ligi hedefi doğrultusunda istikrarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Akkuş Belediyespor, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) 1. Lig B gurubu erteleme maçında 2 Aralık Çarşamba günü saat 13:00’te Yurt Grup Erzin Yeşilkent Spor’u ağırlayacak ve maç TV 52 ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

Haberi Paylaş

Comments are closed.