Alkışlar Genç Sultanlara

 

 

 

 

 

 

30.3.2008

Maçlar

Puan

Setler

 

Takımlar

O

G

M

.

AS

VS

Ratio

1

TUR

Türkiye

4

4

0

8

12

0

MAX

2

NED

Hollanda

5

4

1

9

12

5

2.400

3

SVK

Slovakya

4

3

1

7

10

3

3.333

4

ROU

Romanya

5

2

3

7

6

12

0.500

5

AUT

Avusturya

5

1

4

6

5

12

0.416

6

LTU

Litvanya

5

0

5

5

2

15

0.133

B Grubu in Bardejov (Slovakya) 26-30/03/2008

Tarih/Saat

Takımlar

Sonuç

1

2

3

4

5

26.03.2008 15:00

Romanya

Türkiye

0-3

16-25

15-25

16-25

 

 

26.03.2008 17:30

Slovakya

Litvanya

3-0

25-16

25-9

25-18

 

 

26.03.2008 20:00

Hollanda

Avusturya

3-0

25-7

25-21

25-19

 

 

27.03.2008 15:00

Türkiye

Litvanya

3-0

25-8

25-9

25-12

 

 

27.03.2008 17:30

Avusturya

Slovakya

0-3

23-25

22-25

16-25

 

 

27.03.2008 20:00

Romanya

Hollanda

0-3

18-25

25-27

15-25

 

 

28.03.2008 15:00

Litvanya

Avusturya

0-3

23-25

19-25

17-25

 

 

28.03.2008 17:30

Slovakya

Romanya

3-0

25-23

25-19

31-29

 

 

28.03.2008 20:00

Hollanda

Türkiye

0-3

19-25

18-25

23-25

 

 

29.03.2008 15:00

Romanya

Litvanya

3-1

25-10

25-16

14-25

25-20

 

29.03.2008 17:30

Hollanda

Slovakya

3-1

26-24 

14-25

25-21

25-18

 

29.03.2008 20:00

Türkiye

Avusturya

3-0

25-18

25-12

25-17

 

 

30.03.2008 15:00

Litvanya

Hollanda

1-3

25-20

22-25

16-25

20-25

 

30.03.2008 17:30

Avusturya

Romanya

2-3 

25-17

25-27 

23-25

29-27

14-16

30.03.2008 20:00

Slovakya

Türkiye

 

 

 

 

 

 

Genç Milli Bayan Takım Kadrosu

Koordinatör  : CENGİZ GÖLLÜ
A Milli Takım Ant. : ALESSANDRO CHIAPPINI
Menajer  : ELİF ÖZ
Antrenör  : MEHMET BEDESTENLİOĞLU
Yrd. Antrenör : BÜLENT GÜNEŞ
İstatistik  : ALPER HAMURCU
Doktor   : ERAY ALPAN
Masöz  : SİBEL KAHYALIOĞLU

1  ASUMAN KARAKOYUN (ECZACIBAŞI)
2  BÜŞRA CANSU  (ECZACIBAŞI)
3 FATMA YILDIRIM  (ECZACIBAŞI)
4  GÖZDE YILMAZ  (ECZACIBAŞI)
5 NEŞVE BÜYÜKBAYRAM (ECZACIBAŞI)
6 ECE GÖREN   (EMLAK TOKİ)
7 SERANAT ŞİİR YAZ (VAKIFBANK GÜNEŞ SİGORTA)
8 SERPİL ERSARI  (VAKIFBANK GÜNEŞ SİGORTA)
9 MELİS GÜRKAYNAK (VAKIFBANK GÜNEŞ SİGORTA)
10 NİHAL YEŞİL  (VAKIFBANK GÜNEŞ SİGORTA)
11 POLEN USLUPEHLİVAN (VAKIFBANK GÜNEŞ SİGORTA)
12 DUYGU DÜZCELER (VAKIFBANK GÜNEŞ SİGORTA)

Slovakya Milli Takımı Kadrosu

Soyadı

Adı

Doğum T.

Kilo

Boy

Kulübü

Čierna

Dominika

08.05.1991

60

169

ŠG Nitra

Nagyová

Alexandra

26.12.1990

59

173

Bílikova Bratislava

Salanciová

Erika

14.06.1991

67

183

ŠG Nitra

Hrubinová

Monika

27.07.1990

75

183

ŠG Nitra

Radosová

Nikola

03.05.1992

68

184

ŠG Nitra

Dubovcová

Natália

05.07.1990

68

187

Bílikova Bratislava

Ňurcíková

Michaela

23.09.1990

65

178

Slávia UK Bratislava

Pencová

Jarmila

24.06.1990

79

189

Doprastav Bratislava

Janovcová

Lucia

16.02.1991

68

183

ŠG Nitra

Crkoňová

Tatiana

07.01.1992

68

185

Považská Bystrica

Mitrengová

Diana

03.01.1991

59

174

Liptovský Hrádok

Podbehlá

Dušana

15.01.1991

65

175

Slávia UK Bratislava

 


Haberi Paylaş