Amacımız turnuvayı şampiyon olarak tamamlamak

İslami Dayanışma Oyunları’ndaki ilk maçlarında Özbekistan’ı 3-0 mağlup eden Milli Takımımızın baş antrenörü Alper Hamurcu ve kaptanı Buse Kayacan, galibiyeti değerlendirdi.

Baş antrenör Hamurcu şunları söyledi:

“Öncelikle Özbekistan Milli Takımını görünen kısıtlı imkanları ve oyuncu rotasyonuna göre ülkelerini böyle bir organizasyonda temsil ettikleri için yürekten tebrik ediyorum. Maç öncesinde rakibimiz hakkında kısıtlı veri olması açıkçası bizim için en büyük problemlerden birisiydi. Hiçbir veri olmaksızın çıkmış olduğumuz maçta oyuncularımızın göstermiş olduğu performanstan gayet memnunum. Onları da ayrıca yürekten tebrik etmek istiyorum. Önümüzde 3 günlük bir aramız var. Bu arayı en verimli şekilde değerlendirip İran maçına hazır bir şekilde çıkmak şu andaki en büyük önceliğimiz olacak.”

Kaptan Buse Kayacan ise, “Turnuvanın ilk maçı olduğu için hepimiz heyecanlıydık. Kendi seyircimizin önünde oynamak bizleri çok heyecanlandırdı. Karşılaşmanın tamamında güzel bir oyun oynadık. Kolay bir rakip gibi görünse de biz hiçbir zaman konsantrasyonumuzu bozmadık. Amacımız turnuvayı şampiyon olarak tamamlamak. Hedefimizi maç maç giderek gerçekleştireceğiz.” açıklamasını yaptı.

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.