Aneta: Yeniden bu takımın bir parçası olduğum için mutluyum

Türk Hava Yolları Spor Kulübü, 2017-2018 sezonundan beri takıma katkı sağlayan tecrübeli pasör çaprazı Aneta Havlickova ile sözleşme yeniledi.

Aneta transferiyle ilgili, “Öncelikle yeniden bu takımın bir parçası olacağım için çok mutlu olduğumu söylemek istiyorum. Burası benim ikinci evim gibi oldu. Geçtiğimiz sezon hedeflerimiz vardı ve güçlü bir takım olduğumuz için tüm iniş çıkışlara rağmen hedeflerimize ulaşabildik. Önümüzdeki sezon için yine büyük beklentilerimiz, hedeflerimiz var. Kolay hedefler değiller ama başarabileceğimize inanıyorum. İlk olarak Balkan Kupası’na odaklanacağız ve onu kazanıp Challenge Kupası’na gitmek istiyoruz. Uzun bir sezon olacak, ancak iyi hazırlanacağız ve güçlü bir takım olacağız. Takımım için tüm sezon sağlıklı ve zinde kalmayı, belirlenen hedeflere ulaşmayı ve sezon sonunda elimizden gelenin en iyisini yaptık diyebilmeyi diliyorum.” dedi.

Genel Sekreter Ramazan Yıldırım “Sultanlar Ligi’ne yükselmemizde ve Avrupa Kupalarına katılmamızda büyük katkı sağlayan Aneta ile devam ediyoruz. Aneta azimli ve pes etmeyen bir sporcu. Onunla tekrar çalışacağımız için mutluyuz. Kendisi aynı zamanda takımımızın ikinci kaptanı olacak. Aneta’ya ve takımımıza başarı dolu bir sezon dilerim.” dedi.


Haberi Paylaş