Ankara Eczacı’nın gözdeleri

Geçen sene 2. Lig’de final oynayan Ankara Eczacı 1. Lig’e yükselme şansını son anda kaçırmıştı. Bu yıl geçen seneki görüntüsünden uzak bir performans sergileyen Ankara Eczacı’yı oynadıkları oyunla tecrübeli kaptan Deniz ve Ayşe taşıyor.

Geçen sezona oranla daha tecrübesiz bir kadro ile yoluna devam eden Eczacı’nın amacı ligde kalabilmek.

Bu sene genç bir kadro ile mücadele ettiklerini belirten kulüp başkanı Bilal Şengül ‘Genç bir kadro ile mücadele ediyoruz ve amacımız bu sene ligde kalmak. Ara transferde takımda problem yaratan 4 oyuncumuzu Ankara Tarın Spor’a verdik. Ereğli Belediyespor’dan tecrübeli oyuncu Oya’yı takıma dahil ettik. Şu anda liglerin en küçük yaş ortalaması ile oynayan takımıyız’ dedi.

Hiçbir kurum ve kuruluştan destek almadıklarını belirten Bilal Şengül ‘Bu yıl ligde kalırsak bizim için başarıdır’ diye konuştu.

Tecrübeli Kaptan Deniz ise çok genç bir kadroya sahip olduklarını belirterek,’Ligde kalmak istiyoruz çünkü bunu oynadığımız oyunla hak ediyoruz. Bazı arkadaşlarımız sezon ortasında kulüpte problem çıkardılar ve başkanımız da onları göndererek genç bir kadro ile mücadele etme kararı aldı. Takımımızda arkadaşlık ortamı çok güzel, hiçbir eksiğimiz yok. Bu konuda Başkanımız Bilal Şengül’e teşekkür ederiz’ dedi.

Ankara Eczacı Bayanlar 2. Lig B Grubu’nda 13 puanla 9. Sırada yer alıyor.


Haberi Paylaş

Comments are closed.