“Ankara’nın bizi yalnız bırakmayacağını biliyoruz”

CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi’nde ülkemizi başarıyla temsil eden Halkbank, 25 Ocak Çarşamba gruptaki son maçında Bulgaristan’ın Hebar PAZARDZHIK takımı ile Ankara’da karşı karşıya gelecek. TRT Spor Yıldız kanalından canlı olarak yayınlanacak karşılaşma, saat 17.30’da başlayacak.

Yer aldığı B Grubu’nda lider durumda olan Başkent ekibi, karşılaşmadan galibiyetle ayrıldığı takdirde diğer maçın sonucuna bakmaksızın doğrudan çeyrek finale çıkarak rakibini bekleyecek.

Hazırlıklarını bir günlük molanın ardından sürdüren Halkbank’ta smaçör Oğuzhan Doğruluk ve orta oyuncu Yunus Emre Tayaz görüşlerini şöyle açıkladı.

Oğuzhan Doğruluk:Grubun en son ve bence en önemli sınavına çıkacağız. Hebar’la yapacağımız karşılaşma grubu lider bitirmemiz için çok büyük önem taşıyor. Bunu başardığımız takdirde doğrudan çeyrek finale çıkacak ve bunun avantajını yaşayacağız. Ankara seyircisinin bizi yalnız bırakmayacağını biliyoruz, maçta görüşmek üzere.” şeklinde konuştu.

Yunus Emre Tayaz: “Bizim için önemi yüksek bir maç. Kazanmamız halinde grup birincisi olacak, doğrudan çeyrek finalist olacağız. Hebar’ın ne denli tehlikeli bir takım olduğunu biliyoruz. Kazanmak için elimizden geleni yapıp kulübümüzü ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Ankara seyircisi ve televizyon başındaki taraftarlarımızdan destek bekliyoruz.” dedi.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.