Artur Udrys Akkuş Belediyespor’da

Alpaslan Endüstri Erkekler Voleybol 1. Ligi ekiplerinden  Akkuş Belediyespor,  Belarus’lu pasör çaprazı Artur Udrys’i transfer etti.

Belarus Mili Takımı’nın da formasını giyen Artur Udrys; Rusya, Güney Kore, Polonya, Fransa, Yunanistan ve son olarak Çin Ligi’nde de forma giydi. 1990 doğumlu oyuncu, geçtiğimiz sezon Yunanistan Ligi’nde de en iyi pasör çaprazı seçilmişti.

Daha Güçlü Kadroyla Hedefimize Ulaşacağız
2,12 metre boyundaki 1990 doğumlu deneyimli oyuncu için bugün imza töreni düzenlendi. İmza töreninde konuşan Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, son iki sezondur Efeler Ligi’ni final maçlarında yaşanan talihsizlikler yüzünden kaybettiklerini belirterek, “Akkuş Belediyespor, Erkekler Voleybol 1. Ligi’nde ilçemizi ve ilimizi başarıyla temsil etmeye devam ediyor. Sezonun ilk yarısını ikinci sırada tamamladık. İkinci yarı kadromuzu daha da güçlendirmek için Belarus’lu yıldız oyuncu Artur Udrys ile anlaşma sağladık. Birçok ülkede forma giymiş ve kendini kanıtlamış deneyimli bir oyuncu. İnşallah yeni transferle yolumuza doludizgin devam edip Efeler Ligi hedefimizi bu sene gerçekleştireceğiz” dedi.

Akkuş Belediyespor Hedefleri Olan Bir Takım
Akkuş Belediyespor’u hedefleri olan bir takım olduğu için tercih ettiğini söyleyen Artur Udrys ise “Akkuş Belediyespor hedefleri olan başarılı bir takım. Bu sezon Efeler Ligi hedefine ulaşabilmek için işi daha sıkı tutuyorlar. Ben de bu başarıda yer almak ve başarıya katkı sağlamak için Akkuş Belediyespor ile anlaştım” dedi.

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.