Avrupa Şampiyonu Filenin Efeleri yurda döndü

Estonya’nın başkenti Tallinn’de düzenlenen CEV Avrupa Altın Ligi Dörtlü Finalleri organizasyonunda finalde Belarus’u3-0mağlup ederek altın madalya kazanan A Erkek Milli Takımımız, bugün (23 Haziran 2019, Pazar), İstanbul Havalimanı’nda büyük bir coşkuyla karşılandı.

A Erkek Milli Takımı oyuncuları ve teknik heyeti ile TVF Erkek Milli Takımlar Koordinatörü Semih Oktay’ın yer aldığı milli takım kafilesini; TVF BaşkanıMehmet Akif Üstündağ, TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın SözcüsüKurtaran Mumcu, TVF Kurumsal İletişim Pazarlama Birimi MüdürüSezgin Eren, basın mensupları ve oyuncuların aileleri karşıladı.

TVF BaşkanıMehmet Akif Üstündağyaptığı konuşmada; “Efelerimiz, Estonya’nın başkenti Tallinn’de düzenlenen Avrupa Altın Ligi Finalleri’nde namağlup şampiyon olarak çok önemli bir başarı elde etti. Genç oyunculardan oluşan bir jenerasyon değişikliğine gittik. Bu değişimin ardındankısa sürede bu başarı elde edildi. Tüm oyuncuları, teknik ekibi ve başarıda emeği olan herkesi bir kez daha kutluyorum. İnşallah bunun devamı gelecek. Önümüzde Temmuz ayının başında Slovenya’da düzenlenecek FIVB Challenge Kupası, ardından da Avrupa Voleybol Şampiyonası var. Hedefimiz bu turnuvalarda daelde ettiğimiz başarıyı sürdürmek” dedi.

Ayrıca; TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, elde edilen başarıdan dolayı A Erkek Milli Takımı oyuncularını kutlayarak; tüm takıma çiçek verdi.


Haberi Paylaş